درباره ما، کاوش فردا

معرفی اجمالی کاوش

شرکت نرم افزاری کاوش افزار فردا متشکل از گروهی متخصص در زمینه های مختلف کاری و با تمرکزی دقیق و کاملا تخصصی در حوزه طراحی و پیاده سازی مجموعه نرم افزارهای کاربردی و به منظور توانمند سازی هر فرد و هر سازمان، جهت افزایش بهره وری در رشد و پیشرفت کسب و کار آنها، اقدام به تولید مجموعه نرم افزارهای حسابداری و مدیریتی به صورت تخصصی و عمومی نموده است.

چرا کاوش؟

مجموعه نرم افزارهای شرکت کاوش، با نگاهی تیزبین و ناظر بر کلیه فرآیندهای کاری و نیازهای حیاتی و غیرحیاتی صنوف مختلفی چون شرکتهای بازرگانی و شبه تولیدی، اتحادیه ها، شرکتهای تعاونی و سرمایه گذاری، شرکتهای پیمانکاری، شرکتهای عمرانی و پروژه محور، شرکتهای معماری و طراحی، شرکتهای آسانسوری، شرکتهای حمل و نقل بین المللی، دفاتر نمایندگی و کارگزاری بیمه و... تولید و پیاده سازی شده که همین توجه به جزئیات، رعایت استانداردها و اصول، دقت در کیفیت ارائه خدمات پس از فروش، همراه بودن با علم روز و ارائه نسخه های جدید به صورت ادواری و... خوشبختانه رضایت کاربران کاوش را به  ارمغان آورده است و سند این ادعا در صفحه رضایت نامه کاربران قابل اثبات می باشد.

درباره ما کاوش

محصولات کاوش

نرم افزار های کاوش شامل مجموعه نرم افزار حسابداری، نرم افزار حسابداری پیمانکاری و پروژه ای، نرم افزار حسابداری آسانسور، نرم افزار حسابداری بیمه، نرم افزار حمل و نقل بین المللی، نرم افزار سهام، نرم افزار اتحادیه و...  با نام تجاری کاوش به ثبت رسیده اند.

افتخارات کاوش

  • طراح، تولید کننده و ارائه دهنده مجموعه نرم افزارهای مالی و مدیریتی تخصصی
  • منتخب و مجری طرح صدور بر خط CMR در سامانه بر خط سازی راهنامه بین المللی اداره کل حمل و نقل کشور
  • ارائه دهنده خدمات پشتیبانی به مشتریان خود در سراسر ایران و برخی کشورهای همسایه
  • به کارگیری نرم افزار حسابداری کاوش در برخی از شرکت ها و دفاتر حسابداری، حسابرسی
  • تدریس نرم افزار حسابداری کاوش در برخی از آموزشگاهها و موسسات آموزش عالی
  • استفاده از نرم افزارهای کاوش توسط برخی ارگان های دولتی
  • دارای گواهی ثبت اختراع در زمینه نرم افزاری

آیا میتوان به کاوش اعتماد کرد؟

آنچه که در هنگام انتخاب و خرید یک محصول باید در نظر گرفته شود کیفیت و خدمات پس از فروش آن محصول میباشد که خوشبختانه مجموعه کاوش به شدت برای زمان و هزینه کاربران خود ارزش قائل میشود و توجه به همین مهم باعث شده تا به حداکثر رساندن سود و حداقل شدن خسارات برای یک مدیر و یا یک کسب و کاری که از هر کدام از محصولات کاوش بهره مند میشوند در سرلوحه کاری این شرکت قرار گیرد.

هدف کاوش

عقیده این مجموعه بر این است که به جای هزینه های گزاف تبلیغاتی و ایجاد حجمه های کاذب، این بودجه و انرژی در  راه ارائه خدمات بهتر و مفیدتر برای کاربران صرف شود چرا که همواره مشتریان راضی بهترین مبلغان بوده اند.

مشتریان و نظرات آنها

تجربه عالی و رضایت مندی مشتریان از خدمات و محصولات، یکی از اجزای اصلی شرکت است. می توانید نظرات و تجربیات برخی از مشتریان ما را در اینجا ببینید.

تماس با ما

برای برقراری ارتباط با ما، پل های ارتباطی مختلفی وجود دارد. برای تماس با ما، اینجا کلیک کنید.

نماد اعتماد الکترونیک سازمان نظام صنفی رایانه ایاتحادیه رایانه و ماشین های اداری مشهد

در ادامه برای آشنایی بیشتر با هر کدام از محصولات کاوش بر روی لینک آنها کلیک کرده و به صفحه تخصصی آنها مراجعه نمایید.

نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش

نرم افزار حسابداری کاوش

نرم افزار حسابداری آسانسور کاوش

نرم افزار حسابداری بیمه کاوش

نرم افزار مدیریت حمل و نقل بین المللی کاوش

نرم افزار مدیریت سهام کاوش

نرم افزار مدیریت اتحادیه کاوش