افزونه های کاربردی نرم افزار حسابداری کاوش

افزونه های کاوش چه کمکی به شما می کنند؟

افزونه بایگانی مدارک :

با کمک این امکان می توانید کلیه اسناد و مدارک و در مجموع هر مراوده کاغذی که در کسب و کار خود دارید را در جایگاه مناسب در نرم افزار حسابداری دسته بندی و ذخیره کنید تا در زمان نیاز به راحتی بتوانید به این اسناد دسترسی داشته باشید. با هر بار پشتیبان گیری نرم افزار از تمامی این مدارک نیز پشتیبان تهیه می شود و اگر به هر دلیلی اصل این مدارک مفقود یا از بین بروند کپی آن ها در نرم افزار موجود می باشد. اطلاعات بیشتر...

ارزش افزونه بایگانی مدارک : ۱/۵۰۰ میلیون تومان

افزونه چند شرکتی :

با کمک این امکان می توانید تنها با خرید یک نرم افزار امور حسابداری چندین کسب و کار با صنوف مشابه یا مختلف را به صورت همزمان مدیریت کنید. توجه کنید اطلاعات هر شرکت کاملا مجزا بوده و هیچ وابستگی به هم ندارند. شایان ذکر است این امکان برای حسابداران و حسابرسان بسیار کاربردی و از لحاظ هزینه ای مقرون به صرفه می باشد.

ارزش افزونه چند شرکتی : ۲/۴۰۰ میلیون تومان

افزونه تفضیلی شناور :

این امکان زمانی برای شما کاربرد دارد که می بایست یک شخص یا یک حساب خاص در دسته بندی های مختلف سرفصل های حسابداری ثبت و مدیریت شود. برای مثال ممکن است یک شخص یکی از شرکای مجموعه بوده و جزو کارکنان نیز باشد و بخواهید از گردش حساب این شخص در نقش شرکا و کارکنان به تفکیک یا به صورت تجمیعی آگاه شوید.

ارزش افزونه تفضیلی شناور : ۱/۳۰۰ میلیون تومان

افزونه ارسال پیام کوتاه :

با کمک این امکان می توانید از داخل نرم افزارهای حسابداری کاوش و یا بدون وابستگی به نرم افزارهای حسابداری مذکور برای شخص یا اشخاص مورد نظر خود پیامک ارسال کنید. با توجه به نوع نرم افزارتان می توانید یادآوری های مختلفی چون تاریخ سررسید چک، تاریخ اتمام قرارداد، مانده حساب اشخاص و یا هر یادآوری که در نرم افزارهای کاوش ثبت کرده اید را از طریق پیامک هشدار دهید. بدون کمک نرم افزار نیز می توانید پیامک های تکی/ گروهی، مناسبتی، تخفیفی، تبریک، تسلیت و... را با امکان پاسخ دهی از طرف گیرنده، ارسال نمایید.

ارزش افزونه ارسال پیام کوتاه : ۱/۳۰۰ میلیون تومان

افزونه کاربر تحت شبکه داخلی/ اینترنتی :

کاربر تحت شبکه برای کسب و کارهایی که بخواهند همزمان در محیط کاری خود و یا بدون در نظر گرفتن فواصل مکانی بر روی نرم افزارهای کاوش کار کنند، کاربرد دارد. به عنوان مثال مدیریت، حسابدار، حسابرس، مسئول فروش، سرپرست کارگاه، نمایندگان مرزی و... می توانند به طور همزمان امور خود را در نرم افزار انجام دهند. برای اینکه هر شخصی بتواند فقط در حوزه کاری مربوط به خودش در نرم افزار حسابداری فعالیت کند ادمین مجموعه برای هر شخص نام کاربری، رمز عبور، حق دسترسی به امکانات، روزها و ساعاتی که کاربر می تواند با نرم افزار کار کند را مشخص می نماید. شایان ذکر است فعالیت های هر کاربر در نرم افزار حسابداری ثبت یا اصطلاحا log می شود.

با استفاده از کاربر تحت شبکه اینترنتی می توانید از راه دور با نرم افزار کار کنید که این مزیت برای شعب مختلف و یا مدیرانی که به هر دلیلی در مجموعه کاری خود حضور ندارند بسیار کاربردی است.

ارزش هر کاربر تحت شبکه : ۹۵۰ هزار تومان

سامانه ابری کاوش :

با کمک این امکان می توانید اطلاعات نرم افزار خود را بر روی گوشی، تبلت و... داشته باشید. اطلاعات بیشتر...

درج شده در تاریخ: 1398/09/16 و ساعت: 13:37

نظرات

0 نظر ارسال نظر