نحوه محاسبه سود و زیان در نرم افزار حسابداری پیمانکاری

تمامی صاحبان کسب و کار، برای به دست آوردن سود و درآمد در صنوف مختلف دست به فعالیت می زنند و هدف نهایی آنها نیز تحقق همین مهم است. دستیابی به این هدف نیز در بین اشخاص و شرکتهای پیمانکاری و عمرانی دیده می شود. آنها می بایست در کنار فعالیت های روزانه خود از میزان درآمد هر پروژه نیز آگاهی داشته باشند. با استفاده از گزارش سود و زیان در نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش، این هدف به واقعیت تبدیل خواهد شد.

اعداد و ارقامی که گزارش سود و زیان در نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش ارائه می دهد، از محاسبه میزان هزینه ها و درآمدهای ثبت شده توسط کاربران در نرم افزار حسابداری می باشد. با ثبت هر فاکتور خرید و صورت هزینه، نرم افزار به صورت کاملا خودکار در هر لحظه قادر به محاسبه سود و زیان برای هر پروژه می باشد.

اینکه چه سرفصل هایی در محاسبه سود و زیان دخیل باشند، توسط خود کاربر قابل تنظیم است. جهت تنظیم صورت سود و زیان در نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش، می توانید وارد پروژه مورد نظر شده و صورت سود و زیان جدیدی تعریف نمایید. سپس در قسمت کدهای بدهکار و بستانکار، سرفصل های موردنظر خود را وارد نمایید. نکته قابل توجه این است که به صورت کاملا مجزا می توانید از میزان سود و زیان هر پروژه در تاریخ های مختلف مطلع شوید.

امکانات نرم افزار حسابداری پیمانکاری

مقالات مرتبط

آیا می دانید نرم افزار حسابداری ساختمانی کاوش، چه ویژگی هایی دارد؟

آیا می دانید سود و زیان هر پروژه در نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش در هر لحظه به آسانی قابل مشاهده است؟

کلیه پروژه های خود را با نرم افزار حسابداری پروژه ای کاوش مدیریت کنید!

درج شده در تاریخ: 1395/04/04 و ساعت: 12:16

نظرات

0 نظر ارسال نظر