فازبندی پروژه ها در نرم افزار حسابداری پیمانکاری

شرکت های فعال در حوزه پیمانکاری و پروژه ای علاوه بر نیاز به مدیریت پروژه های خود می بایست بر مراحل هر پروژه نیز نظارت داشته باشند. از این جهت متخصصان شرکت نرم افزارهای حسابداری کاوش فردا، با فعال سازی امکان فازبندی پروژه ها در نرم افزار حسابداری پیمانکاری، پروژه ای و ساختمانی کاوش این امکان را برای کاربران خود فراهم آورده اند. با استفاده از امکان فازبندی پروژه ها در نرم افزار حسابداری پیمانکاری، می توانید علاوه بر تعریف پروژه های خود، مراحل پروژه را نیز تعیین کرده و تراکنش های هر مرحله را به تفکیک داشته باشید. به طور مثال هزینه حقوقی که به کارگران و یا پیمانکاران جزء در مرحله ای از پروژه پرداخت می شوند را می توانید به راحتی ثبت نمایید که این مهم در گزارشگیری های بعدی، موثر خواهد بود.

امکان فاز بندی در نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش

کاربرانی که نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش را دارند می توانند با بروزرسانی نرم افزار خود، امکان فازبندی پروژه ها در نرم افزار حسابداری پیمانکاری، پروژه ای و ساختمانی را فعال نمایند. در ادامه توضیحاتی در ارتباط با امکانات قابلیت فازبندی پروژه ها در این نرم افزار حسابداری خواهیم پرداخت؛

فازبندی پروژه ها در نرم افزار حسابداری

مهم ترین ویژگی هایی که بعد از دریافت و به روز رسانی در راستای فازبندی پروژه ها در نرم افزار حسابداری به آن دست خواهید یافت عبارتند از:

تعریف چندین پروژه به صورت همزمان و مجزا

عموما امور پروژه ها به صورت همزمان پیش نمی روند چرا که ماهیت پروژه ها متفاوت از یکدیگر است، به همین دلیل بهتر است مسائل مربوط به هر پروژه به صورت مجزا ثبت و بررسی شود. در نرم افزار پیش رو، شما می توانید تعداد نا محدودی پروژه تعریف کنید و امور هر یک را به طور مجزا مدیریت نمایید. این ویژگی شما را در انجام امور با نظم بالا و بدون خطا یاری خواهد کرد، لزا بدون نگرانی از بروز هر گونه هرج و مرج در امور پروژه ها می توانید اقدام به قبول پروژه های بیشتر و توسعه کسب و کار خود نمایید.

تعریف فاز های مختلف برای هر پروژه

امور پروژه ها در فاز های مختلف متفاوت است لذا علم به پیشروی پروژه و مدیریت امور فاز های مختلف هر پروژه بسیار حائز اهمیت است. فازبندی پروژه ها در نرم افزار حسابداری به راحتی امکان پذیر است و شما می توانید امور مربوط به هر فاز را در زمان لازم انجام دهید و قدرت مدیریتی خود را چندین برابر افزایش دهید. در این صورت کار های شما بر طبق زمان بندی پیش خواهد رفت و از هرگونه هرج و مرج جلوگیری خواهد شد.

ثبت فروش و یا پیش فروش واحد های هر پروژه

انجام یک پیش فروش صحیح مستلزم فاز بندی صحیح در برنامه ریزی و ساخت است. با فازبندی پروژه ها در نرم افزار حسابداری شما قادر خواهید بود تا در کوتاه ترین زمان ممکن با فازبندی پروژه ها در نرم افزار حسابداری اطلاعات دقیقی از عملکرد و هزینه کرد هر پروژه بدست آورید.

مشاهده سود و زیان پروژه ها در هر فاز و مرحله ای

 محاسبه سود و زیان در نرم افزارهای حسابداری

آیا محاسبه هزینه های یک پروژه برای شما دشوار شده است؟ آیا میزان متغیر های هر فاز، زمان بندی و زمان بودجه بندی ها شما را به سختی می اندازد؟ شرکت های بزرگ برای حل این مشکلات از نرم افزار های فازبندی پروژه ها در نرم افزار حسابداری استفاده می کنند. با این نرم افزار ها شما قادر خواهید بود تا سود و زیان پروژه ها تا ریز ترین وظایف و قدم های ممکن را خروجی گرفته و به سادگی تحلیل کنید.

تهیه گزارش از پروژه ها در فاز های مختلف

گزارش گیری از دشوار ترین موارد یک پروژه است. در گذشته شرکت های مختلف با استخدام حسابدارانی زبده، امکان گزارش گیری با الگو های مشخص زمانی و دوره ای را برای خود فراهم می کردند. اما گذشت زمان سبب شد تا نیاز شرکت ها به گزارش گیری با فرمت های خاص و بازه های زمانی مختلف و همزمان مقایسه آن ها با گزارش های مشابه، انجام چنین مواردی توسط نیرو های انسانی امکان پذیر نباشد. علاوه بر فازبندی پروژه ها در نرم افزار حسابداری شما می توانید گزارش های پروژه های خود را در هر فازی بصورت فایل اکسل از این نرم افزار استخراج کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده دموی رایگان نرم افزار حسابداری پیمانکاری ، می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.

امکانات نرم افزار حسابداری پیمانکاری

شرکت نرم افزاری کاوش افزار فردا متشکل از گروهی متخصص با هدف توانمند سازی هر فرد و سازمان، جهت افزایش بهره وری در رشد و پیشرفت کسب و کار آنها، اقدام به تولید مجموعه نرم افزارهای حسابداری و مدیریتی به صورت تخصصی و عمومی نموده است. برای آشنایی بیشتر با محصولات شرکت کاوش می توانید با کارشناسان مجرب این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

درج شده در تاریخ: 1395/04/04 و ساعت: 20:08

نظرات

0 نظر ارسال نظر