نرم افزار حسابداری دفاتر بیمه

نرم افزار حسابداری دفاتر بیمه

نرم افزار حسابداری دفاتر بیمه کاوش تمام نیازهای شما را جهت محاسبه سود و زیان دفتر نمایندگی/کارگزاری، محاسبه کارمزد بازاریاب ها، امکان تشخیص پایان اعتبار بیمه نامه ها، امکان ثبت اقساط بیمه نامه ها، امکان ثبت درآمدهای دفتر و ... را در قالب یک نرم افزار حسابداری جامع با سهولت هر چه تمام تر میسر می سازد.

یکی از دغدغه های اصلی دفاتر بیمه، مدیریت اعتبار بیمه نامه ها می باشد که این مهم در نرم افزار حسابداری دفاتر بیمه کاوش از طریق ارائه هشدار در تاریخ های قابل تنظیم توسط کاربر، قابل پیگیری می باشد و از اشتباهات احتمالی کاربران و عدم اطلاع رسانی به موقع به بیمه گذار جلوگیری می کند و در نهایت این دقت و مدیریت، رضایت مشتریان و اعتبار هرچه بیشتر دفتر بیمه شما را به همراه دارد.

در نرم افزار حسابداری دفاتر بیمه کاوش می توانید کلیه بازاریاب های بیمه خود را تعریف کرده و در هنگام صدور فاکتور، سیستم به صورت خودکار مبلغ کارمزد بازاریاب ها را محاسبه کرده و در حساب آنها لحاظ می نماید. این امکان از محاسبات پیچیده و زمانبر، توسط حسابدار یا اپراتور جلوگیری می کند. کارشناسان ما در بخش پشتیبانی مجموعه نرم افزاری کاوش آماده اند تا در اسرع وقت به سوالات و نیازهای شما پاسخ دهند. با ما در ارتباط باشید.

امکانات نرم افزار حسابداری بیمه

مقالات مرتبط

بازاریاب در نرم افزار حسابداری بیمه کاوش

بیمه نامه در نرم افزار حسابداری بیمه کاوش

بیمه گذار در نرم افزار حسابداری بیمه کاوش

درج شده در تاریخ: 1395/07/27 و ساعت: 15:00

نظرات

0 نظر ارسال نظر