ثبت پیش فروش

اکثر شرکت های پیمانکاری و مهندسان ساختمانی که کار ساخت و تولید واحدهای مسکونی، تجاری و... را انجام می دهند، می توانند واحدهای ساخته شده خود را با امکان ثبت پیش فروش در نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش، مدیریت کنند. امکان مدیریت پیش فروش در نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش، سبب می شود تا بتوانید کلیه واحدهای تولیدی خود را به دلخواه دسته بندی کرده و در هر لحظه از وضعیت آنها به راحتی آگاه شوید. زمانیکه پیش فروش و یا فروشی انجام می شود می توانید مشخص کنید این فروش یا پیش فروش برای کدامیک از واحدها بوده و به چه شخص حقیقی و یا حقوقی واگذار گردیده است.

شایان ذکر است همزمان با ثبت پیش فروش در نرم افزار حسابداری کاوش، می توانید نحوه تسویه حساب خریدار که به صورت نقد و یا اقساط بوده را مشخص نموده و نیز می توانید تعیین کنید چه مبالغی را به صورت نقدی و یا چک پرداخت کرده است. علاوه بر این می توانید مشخصات چک های دریافتی، تاریخ سررسید و سایر اطلاعات مربوط به چکها را در نرم افزار حسابداری خود ثبت نمایید. با ثبت این اطلاعات نرم افزار قبل از تاریخ سررسید چکها به شما هشدار خواهد داد تا بتوانید برنامه ریزی دقیقی برای پروژه های خود داشته باشید. از دیگر امکانات این نرم افزار حسابداری تهیه لیست خریداران بدهکار و میزان مانده حساب آنها می باشد. در صورتیکه جهت پرداخت تاریخ اقساط واحدهای پیش فروش شده با خریداران به توافق رسیده باشید می توانید این تاریخها را در نرم افزار حسابداری خود و در اطلاعات مشتری ثبت نموده تا سیستم قبل از رسیدن به تاریخ های تعیین شده، شما را آگاه نماید.

همچنین با کمک پنل ارسال پیام کوتاه نیز می توانید مشتریان خود را از میزان بدهکاری ها و تاریخ سررسید اقساط و چکهایشان مطلع نمایید.

امکانات نرم افزار حسابداری پیمانکاری

درج شده در تاریخ: 1395/04/04 و ساعت: 13:41

نظرات

0 نظر ارسال نظر