راهنمای صدور CMR

یکی از گزینه هایی که برای شرکت های حمل و نقل بین المللی حائز اهمیت است، صدور CMR در نرم افزار حمل و نقل می باشد.

جهت صدور CMR در نرم افزار حمل و نقل بین المللی کاوش، ابتدا باید شماره سریال آنها را در سیستم ثبت نمایید. در فرم ثبت شماره سریال ها می توانید اطلاعاتی چون: تاریخ ایجاد، شرکت بیمه گر، مبلغ سقف بیمه، تحویل گیرنده و... را نیز تعیین نمایید. پس از ثبت شماره سریال ها، جهت صدور CMR در نرم افزار حمل و نقل بین المللی کاوش، از منوی عملیات، گزینه صدور CMR جدید را انتخاب نمایید. در پنجره باز شده با وارد کردن شماره CMR ، سیستم اطلاعاتی را که در هنگام ثبت شماره سریال CMR ها وارد کرده اید بارگذاری کرده و می توانید کلیه اطلاعات تکمیلی را وارد نمایید. جهت سهولت کار، فرم CMR به صورت پیش زمینه، قرار داده شده است که کاربران بتوانند به راحتی موقعیت مکانی هر کدام از گزینه های فرم CMR را در نظر داشته باشند. در نهایت پس از ورود اطلاعات لازم، فرم CMR را داخل چاپگر قرار داده و گزینه چاپ را انتخاب نمایید.

دارندگان نرم افزار مدیریت حمل و نقل کاوش اگر در خصوص صدور CRM در این نرم افزار نیاز به توضیحات بیشتری داشتند، می توانند به متخصصان مجموعه نرم افزارهای حسابداری کاوش در بخش پشتیبانی در تماس باشند.

امکانات نرم افزار حمل و نقل بین المللی

مقالات مرتبط

راهنمای ثبت ویزا در نرم افزار حمل و نقل کاوش

قبل از ثبت ویزا، مشخصات لازم را در فرم تلکس در نرم افزار حمل و نقل کاوش درج نمایید.

آنچه در مورد نماینده در نرم افزار حمل و نقل کاوش باید بدانید!

نحوه تعریف ماشین در نرم افزار حمل و نقل کاوش

ثبت مشخصات راننده در نرم افزار حمل و نقل کاوش

درج شده در تاریخ: 1392/04/17 و ساعت: 15:47

نظرات

امیر ساعی
س از اجرای طرح بر خط سازی سی ام آر نحوه ارائه خدمات به چه صورت خواهد بود؟

سامانه برخط سازی CMR صرفاً بمنظور اعتبار سنجی و تصدیق هویت صادر کننده های CMR توسط سازمان های ذیربط طراحی شده و امکاناتی مانند مدیریت ماشین ها، راننده ها، بارنامه ها، کانتینرها و همچنین ارائه گزارشات متنوعی که مورد نیاز داخلی شرکت است در آن تعبیه نشده و صرفاً فرآیند ثبت CMR ها در آن پیاده سازی گردیده است. ولی نرم افزار مدیریت حمل و نقل بین المللی کاوش بمنظور انجام کلیه فرآیند های مدیریتی داخلی شرکت طراحی گردیده که یکی از گزینه های آن ثبت، صدور و مدیریت فرم های راهنامه بین المللی می باشد.

1 نظر ارسال نظر