مهمترین برنامه تامین اجتماعی استفاده از کارت هوشمند به جای دفترچه

مهمترین برنامه تامین اجتماعی استفاده از کارت هوشمند به جای دفترچه

به گفته دکتر محمدعلی همتی در برنامه خبری شبکه خبر در سازمان تامین اجتماعی شاهد بروز وقفه 10 ساله در بهره گیری از فن آوری های نوین اطلاعات و ارتباطات بوده ایم، وی ادامه داد: در سال های اخیر و از زمان استقرار مدیریت فعلی در سازمان نهضت IT به منظور حداکثر استفاده از فن آوری اطلاعات و ارتباطات آغاز شده است.

وی گفت: با توجه به فراهم شدن سخت افزارهای مورد نیاز در تامین اجتماعی و گسترش زیرساخت های مخابراتی کشور باعث فراهم شدن شرایط برای ارتقاء خدمات الکترونیک در این سازمان شده است. به همین دلیل در روزهای اخیر شاهد آغاز استفاده از کارت هوشمند به جای دفترچه درمانی در درمانگاه های سازمان بوده ایم و این طرح از درمانگاه آزادی تهران آغاز شده است.

وی افزود: با اجرای این طرح می توانیم ارائه خدمات متنوع و سهولت فراوان در کارها داشته باشیم. استفاده از کارت هوشمند در مراکز درمانی باعث تسریع ارائه خدمات به مراجعین می شود.

دکتر همتی در رابطه با اجرای طرح استفاده از کارت هوشمند در درمانگاه آزادی تهران اعلام کرد: برای اجرای این طرح از 6 ماه قبل برنامه ریزی شده است و در نهایت با همکاری شرکت رایتل و شرکت خدمات ماشینی تامین از 10 مرداد به صورت آزمایشی راه اندازی شده است.

براساس زمانبندی انجام شده، طرح استفاده از کارت هوشمند به جای دفترچه درمانی در تمامی مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی کشور تا پایان دولت یازدهم انجام می شود.

نظرات

0 نظر ارسال نظر