حمایت های تامین اجتماعی

حمایت های تامین اجتماعی

حسین جودکی در مراسم بهره برداری از سامانه اداره کل اتباع بیان کرد: اداره کل اتباع بنا به مصوبه هیات امنای سازمان تامین اجتماعی تشکیل شده است و دکتر نوربخش در راه اندازی این اداره کل توجه و اهتمام فراوانی داشتند که از وی تشکر می کنم. وی اعلام کرد: ماموریت اصلی اداره کل اتباع سازمان تامین اجتماعی پوشش بیمه ای اتباع خارجی و ایرانیان خارج از کشور است.

جودکی اضافه کرد: درباره ارائه خدمات به اتباع خارجی و ایرانیان خارج از کشور تعامل مناسب با دستگاه های متولی اتباع خارجی از جمله وزارت امور خارجه، وزارت اطلاعات و وزارت کشور به صورت جدی در دستورکار قرار دارد و از میزان ظرفیت این دستگاه ها استفاده لازم صورت می گیرد.

نرم افزار حسابداری بیمه کاوش

مدیر کل تامین اجتماعی اتباع گفت: هدف اصلی ما اتباع خارجی دارای مجوز اشتغال هستند و اولین قدم تسهیل قوانین و مقررات است و دستورالعمل های مربوطه به همه استان ها ابلاغ شده است که اتباع خارجی علاوه بر استفاده از بیمه اجباری از بیمه اختیاری هم می توانند بهره مند شوند.

وی ادامه داد: لازم به ذکر است سیستم های نرم افزاری لازم نیز برای ارائه خدمات به اتباع خارجی تهیه شده است و آموزش به همکاران سازمان تامین اجتماعی نیز با جدیت دنبال می شود و شعب این سازمان آماده ارائه خدمات هستند. در پایان امیدواریم که این مطلب که توسط مجموعه نرم افزارهای حسابداری کاوش آماده شده است، مفید واقع شده باشد.

نظرات

0 نظر ارسال نظر