حسابداری دفتر بیمه

حسابداری دفتر بیمه

تمامی مجموعه های فعال اقتصادی مانند دفاتر بیمه ای نیاز به حسابداری دارند. حسابداری دفتر بیمه مقوله ای بسیار مهم است و در صورتی که با دقت و نظم بسیار بالا به امور رسیدگی نشود، نه تنها امور مالی دفتر بیمه ای بلکه امور مالی تمامی افرادی که از خدمات بیمه ای آن مجموعه استفاده می کنند دچار مشکل خواهد شد. در نتیجه مدیران و مسئولین دفاتر بیمه ای باید به دنبال مجموعه ای از حسابداران زبده و راهکارهای مدیریتی کارآمد باشند که به نظم هر چه بهتر و دقت هر چه بیشتر در انجام امور مالی و حسابداری دفتر بیمه کمک کند.

با توجه به چالش ها و نیازمندی های حسابداری دفتر بیمه مجموعه نرم افزاری کاوش فردا اقدام به طراحی و پیاده سازی نرم افزاری هوشمند مختص به کسب و کارهای فعال در حوزه بیمه نموده است. این نرم افزار علاوه بر ابزاری قدرتمند در انجام امور مالی، دستیاری قدرتمند در انجام امور مدیریتی شما خواهد بود. شرکت نرم افزاری کاوش فردا با نوآوری در حوزه حسابداری و مدیریت اقدام به تولید نرم افزارهای حسابداری با رویکرد مدیریتی داشته است. این نرم افزارها برای حوزه های مختلف کاری به صورت تخصصی و مجزا طراحی شده اند. برای مشاوره و بررسی های بیشتر کافی است با کارشناسان مجموعه کاوش فردا تماس بگیرید.

مطالعه بیشتر: نرم افزار حسابداری بیمه کاوش

مقدمه

حسابداری آسان دفتر بیمه با نرم افزارهای کاوش

افراد همیشه به مجموعه هایی اعتماد می کنند که خوش نام باشند، خوش نام بودن حاصل سال ها تلاش و مدیریت است. این مقوله زمانی که افراد می خواهند سرمایه گذاری کنند از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود. دفاتر بیمه مراکزی برای سرمایه گذاری است و لازمه این سرمایه گذاری اعتماد مشتریان، در نتیجه مشاهده خوش نامی مجموعه شما است. مدیریت درست، سیستم حسابداری و مشتری مداری به روز و پیشرفته همگی باعث این خوش نامی خواهند شد.

حسابداری به روز دفاتر بیمه

امروزه علم و تکنولوژی با سرعتی باورنکردنی رو به پیشرفت است. به روز شدن لازمه رقابت و رقابت لازمه حیات هر مجموعه ای است. در تمامی دنیا برای انجام امور اولیه حسابداری و تهیه گزارش های ماهانه و فصلی و یا حتی برای بایگانی اسناد و  مدارک از نرم افزارها بهره می برند. این نوع حسابداری چند مزیت بسیار بزرگ برای شرکت ها و مجموعه های نیازمند حسابداری دارد اولین و مهم ترین مزیت آن رهایی از خطاهای انسانی است و دومین مزیت صرفه جویی 50 درصدی در هزینه حسابداری دفتر بیمه است.

مزیت های بسیاری برای استفاده از نرم افزارهای حسابداری برشمرده می شود اما حتی اگر همین دو مزیت هم آورده نرم افزارهای حسابداری باشد بهتر است که در اسرع وقت به روز شوید و سرمایه باقی مانده از این سرمایه گذاری را خرج امور مهم تر نمایید. بله درست متوجه شدید استفاده از این نرم افزارها نوعی سرمایه گذاری است.

سرمایه گذاری و حسابداری با نرم افزار

سرمایه گذاری و حسابداری با نرم افزار

حسابداری دفتر بیمه با استفاده از نرم افزار برای شما سرمایه گذاری محسوب می شود، چرا که با استفاده از آن حسابداری مجموعه خود را بدون حقوق، مزایا و بیمه انجام خواهید داد و البته نیازی به در نظر گرفتن مکانی فیزیکی برای حسابدار در مجموعه شما نیست در نتیجه هزینه مورد نیاز برای فراهم نمودن مکان هم ذخیره خواهد شد. علاوه بر همه این ها با نرم افزار حسابداری بیمه کاوش شما به مکانی برای بایگانی نیز نیاز نخواهید داشت چرا که این نرم افزارها با سیستم کلودینگ از اسناد و مدارک محافظت می کند.

سیستم کلودینگ در حسابداری دفتر بیمه

سیستم کلودینگ به شما کمک می کند تا بتوانید از فضایی بی نهایت برای نگهداری اسناد و مدارک خود استفاده کنید و در مواقع نیاز به سرعت بتوانید به آن ها دسترسی داشته باشید. این سیستم علاوه بر نگهداری اسناد و مدارک مالی مزیت دیگری نیز دارد که از جمله آن ها می توان به محافظت در برابر سرقت و بلایای طبیعی نیز اشاره کرد. بسیار هستند افرادی که اسناد و مدارک مهمی را در سیل، زلزله و یا آتش سوزی از دست داده اند.

مدیریت و حسابداری

مدیریت و حسابداری دفتر بیمه دو مقوله در هم تنیده است لذا نرم افزاری که با توجه به نیاز های هر دو جانب طراحی شده باشد بسیار ارزشمند تر از نمونه های مشابه خود است. نرم افزارهای حسابداری کاوش فردا به نحوی طراحی شده است که شما می توانید علاوه بر انجام امور حسابداری، مجموعه خود را مدیریت کنید. یکی از جنبه های مدیریت با استفاده از نرم افزارهای حسابداری بیمه کاوش تعریف افراد با حق دسترسی قابل کنترل از سوی مدیریت، و ارزیابی کاربران تعریف شده است. به عنوان مثال می توانید بازاریابان خود را با حق دسترسی مشخص در نرم افزار تعریف کرده و عملکرد هر یک را به صورت مجزا ارزیابی کنید. در این صورت می توانید از میزان فروش بیمه نامه ها نیز گزارش به روز داشته باشید.

تهیه گزارش از فروش بیمه نامه ها

ارائه گزارش دفاتر بیمه با نرم افزارهای حسابداری کاوش

تمامی امور حسابداری دفتر بیمه برای تهیه گزارش انجام می شود. نرم افزار حسابداری بیمه کاوش به شما امکان تهیه گزارش از میزان فروش بیمه نامه ها، امکان ثبت انواع روش های دریافت حق بیمه ها اعم از چک و یا وجه نقد، امکان تهیه گزارش گردش حساب افرادی که به عنوان بیمه گذار در دفتر بیمه ای شما حساب دارند و بسیاری امکانات بیشتر را در اختیار شما قرار می دهد.

امکانات بیشتر

همانطور که گفته شد این نرم افزار علاوه بر امکانات مربوط به حسابداری امکانات بیشتری در اختیار شما خواهد گذاشت از جمله این امکانات می توان به امکان ارسال پیام کوتاه به بیمه گذاران جهت یادآوری موعد پرداخت اشاره نمود.

کاربری آسان

کاربری آسان نرم افزار حسابداری بیمه کاوش

انجام اموری که به در بالا به آن ها اشاره شد با استفاده از نرم افزار حسابداری کاوش بسیار ساده است به نحوی که برای آن ها نیاز به اطلاعات تخصصی حسابداری نخواهید داشت. علاوه بر این تیم تخصصی کاوش فردا به مدت یک سال به صورت رایگان خدمات پشتیبانی در اختیار شما خواهند گذاشت، تا بتوانید با خیال راحت امور خود را انجام دهید.

سخن آخر

ما در این گفتار به بررسی موضوع حسابداری دفتر بیمه و مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری بیمه کاوش پرداختیم، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید و نرم افزار حسابداری مناسب خود را تهیه نمایید و از این طریق هم هزینه های خود را کاهش دهید و هم به انجام امور حسابداری خود سرعت ببخشید.

نظرات

0 نظر ارسال نظر