بازگشایی دفتر تجاری استرالیا در ایران

بازگشایی دفتر تجاری استرالیا در ایران

وزیر تجارت استرالیا به همراه یک هیئت تجاری در هفته جاری به ایران سفر خواهند کرد و در خصوص بازسازی روابط تجاری دو کشور با مقامات ایرانی دیدار و گفت و گو خواهند کرد.

استیو کیوبو "وزیر تجارت استرالیا" اظهار داشت: ایران فرصت های اقتصادی قابل توجهی را به استرالیا پیشنهاد داده است. وی ادامه داد: در صورتی که ایران پس از تحریم ها در حال ورود به تعامل مجدد با جهان است، فرصت های تجاری قابل توجهی از جمله مدیریت حمل و نقل بین المللی در ایران وجود دارد. وی همچنین افزود: این فرصت ها در بخش های مختلف از جمله کشاورزی و صنایع غذایی تا آموزش و مدیریت حمل و نقل بین المللی وجود دارد.

نرم افزار مدیریت حمل و نقل بین المللی

نیازی به بیان این مسئله نیست که استرالیا سابقه خوبی در ارتباط با بهره برداری از منابع و انرژی ها دارد، چیزی که در ایران فراوان است. لازم به ذکر است ما شاهد کاهش تحریم ها هستیم و به همین دلیل است که استرالیا و دیگر کشورها به دنبال بازار ایران هستند، کشوری که با حدود 80 میلیون نفر جمعیت که منبع احتمالی خوبی برای رشد اقتصادی آینده است. در پایان امیدواریم که این مطلب که توسط دپارتمان فناوری اطلاعات مجموعه نرم افزارهای حسابداری کاوش تهیه شده است، مفید واقع شده باشد.

نظرات

0 نظر ارسال نظر