سیستم مدیریت حمل و نقل

سیستم مدیریت حمل و نقل

امروزه سیستم مدیریت حمل و نقل یکی از مهمترین دغدغه ‌های شرکت ‌های حمل و نقلی محسوب می شود. چرا که هر چه این شرکت ها امور مربوط به خود را با نظم و دقت بالاتری انجام دهند نتیجه کار آن ها بهتر خواهد بود و تحویل بارها هر چند هم زیاد با دقت بسیار بالایی انجام می شود. شرکت ‌های حمل و نقلی که برای  سیستم مدیریت حمل و نقل مجموعه خود برنامه ای دارند و یا از ابزار ویژه ای به منظور مدیریت این سیستم استفاده می نمایند، بالطبع پیشرفت سریع تر و ملموس تری را احساس خواهند کرد. ما در این مقاله شما را با ابزاری قدرتمند در راستای مدیریت حمل و نقل آشنا خواهیم کرد.

ابزاری که در ادامه بیشتر به معرفی آن خواهیم پرداخت، نرم افزاری مختص شرکت‌های حمل و نقل است که توسط مجموعه نرم افزاری کاوش طراحی و پیاده سازی شده است. این ابزار هدفمند نیاز شما به هر گونه ابزار، برای انجام امور مدیریتی و حسابداری کسب و کار خود را از بین خواهد برد و همین موضوع وجه تمایز آن با بسیاری نرم افزارهای دیگر است. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره با نرم افزار مدیریت حمل و نقل کاوش می توانید با کارشناسان فروش این مجموعه در تماس باشید.

مطالعه بیشتر: آشنایی با امکانات نرم افزار مدیریت حمل و نقل کاوش

مقدمه

نرم افزار حسابداری حمل و نقل - مدیریت حمل و نقل

حمل و نقل بین المللی سبب جا به جایی افراد و یا کالاها بین دو کشور می شود. به دلیل مسافت طولانی و قوانین مختلف حاکم بر هر کشور امور حمل و نقل به صورت بین الملل چالش های بسیار زیادی به دنبال دارد. هنر شرکت ‌های حمل و نقل فائق آمدن بر چالش ها و ارسال محموله ها در زمان مناسب به مقصد مورد نظر است. هر چه کالاها با تأخیر بیشتر به مقصد برسد میزان نارضایتی مشتریان بیشتر خواهد شد و این موضوع به ضرر موسسه یا شرکت شما خواهد بود.

مدیریت حمل و نقل و جلوگیری از هرج و مرج

گاهی ممکن است علیرغم سیستم مدیریت حمل و نقل صحیح شما، محموله های ارسالی با تأخیر به مقصد برسند. یکی از این دلایل اتفاقات ناگهانی نظیر بیماری راننده، تصادف، صدور دیرتر از موعد CMR ، اتمام زمان بیمه وسیله نقلیه و عدم اطلاع راننده و توقیف وسیله نقلیه و بسیاری از این اتفاقات است، که اگر به موقع از وقوع آن ها مطلع شوید راه برای جبران و ارسال محموله در زمان مناسب امکان پذیر است. نرم افزار حسابداری مدیریت حمل و نقل یکی از ابزارهایی است که امروزه موفق ترین شرکت‌های حمل و نقل از آن برای احاطه بیشتر به امور خود استفاده می کنند.

امکانات نرم افزار حسابداری مدیریت حمل و نقل

این نرم افزار، تنها یک نرم افزار حسابداری نیست بلکه بسیاری امکانات مدیریت حمل و نقل را در اختیار شما قرار می دهد. از جمله این امکانات می توان به:

  • امکان ثبت مدارک ماشین ها، رانندگان، مالکان و...
  • امکان آگاهی از زمان پایان اعتبار مدارک رانندگان و ماشین و...
  • دسترسی سریع و آسان به لیست ماشین ها و رانندگان آماده به کار
  • صرفه جویی در هزینه ها با حذف هزینه های حسابداری و تلفن و فکس
  • امکان ذخیره تمامی اطلاعات شرکت (عملکرد، اسناد و...) در فضایی امن
  • امکان آگاهی از میزان بارگیری های روزانه
  • امکان آگاهی از آخرین وضعت بارنامه ها

و... اشاره نمود.

امکان ثبت مدارک

حمل و نقل بین المللی آسان نرم افزار مدیریت و حسابداری

ثبت مدارک در سیستم مدیریت حمل و نقل بسیار حائز اهمیت است، چرا که در این سیستم ما با یک راننده و یک وسیله نقلیه رو به رو نخواهیم بود، بلکه با چندین وسیله نقلیه در تایپ های مختلف و با چند راننده و مسئول و ... در ارتباط هستیم و ممکن است در هر لحظه احساس کنید که نیاز است به این مدارک دسترسی داشته باشید. در گذشته سیستم ثبت مدارک از هر قسمی که بود به صورت فیزیکی صورت می گرفت اما امروزه این مدارک به صورت مجازی و توسط نرم افزارها با بالاترین سیستم امنیتی صورت می گیرد.

امکان آگاهی از زمان پایان اعتبار مدارک

زمان پایان اعتبار مدارک برای سیستم مدیریت حمل و نقل موضوعی مهم است چرا که اگر مدت اعتبار پاسپورت راننده ای رو به اتمام باشد و کسی مطلع نشود و به آن رسیدگی نشود در آینده تحویل محموله به مقصد، با مشکل رو به رو خواهد شد. لذا ابزاری که به وسیله آن بتوانید مدت اعتبار تمامی مدارک را در آن ثبت کنید و این ابزار بتواند در موعدی مقرر -مثلا یک ماه قبل از اتمام اعتبار- به شما اطلاع دهد ابزاری ارزشمند است. نرم افزاری که در این مقاله به معرفی آن پرداخته ایم، این امکان را به شما می دهد تا اطلاعات اعتبار مدارک را در آن ثبت کنید و قبل از پایان اعتبار در جهت تمدید قدمی بردارید.

دسترسی سریع و آسان به لیست ماشین ها و رانندگان

شرکت ‌های بزرگ برای سیستم مدیریت حمل و نقل خود نیاز به پلتفرمی دارند تا بتوانند در یک لحظه، از تعداد رانندگان و وسایل نقلیه فعال و تعداد وسایل نقلیه و رانندگان آماده به کار مطلع شوند. این سیستم خیلی دور از ذهن نیست. چرا که نرم افزار مدیریت حمل و نقل کاوش به شما این امکان را می دهد که دسترسی کامل و لحظه ای به لیست رانندگان و ماشین های در حال استفاده و آماده به کار داشته باشید.

صرفه جویی در هزینه ها

صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل نرم افزار حمل و نقل بین المللی

صرفه جویی در هزینه ها در سیستم مدیریت حمل و نقل بین المللی اصولاً کار آسانی نیست؛ چرا که برقراری ارتباط و نظم میان مکان های مختلف اساسا هزینه بر است، اما در صورتی که شما از نرم افزار حسابداری و مدیریت حمل و نقل کاوش استفاده نمایید می توانید به راحتی در این هزینه ها صرفه جویی کنید. چرا که تمامی افراد فعال در شعب مختلف یک شرکت حمل و نقل با حق دسترسی های معین می توانند از این نرم افزار استفاده کنند و بدون نیاز به برقراری ارتباط تلفنی امور مربوط به خود را پیگیری کنند.

سخن آخر

معرفی نرم افزار مدیریت حمل و نقل کاوش و امکانات بسیار زیاد و مفید آن نیازمند طوماری بلند است اما در این مقاله با گوشه ای از این امکانات که بسیاری از مشکلات و چالش های شما را حل خواهد کرد آشنا شدید، برای اطلاع بیشتر از امکانات این نرم افزار می توانید صفحه اصلی معرفی نرم افزار حسابداری مدیریت حمل و نقل را مطالعه نمایید تا بتوانید سیستم مدیریت حمل و نقل مجموعه خود را به بهترین نحو ارتقا دهید.

نظرات

0 نظر ارسال نظر