آیا از نرم افزار حسابداری کرک شده و رایگان استفاده کنیم؟

آیا از نرم افزار حسابداری کرک شده و رایگان استفاده کنیم؟

نگاهی به کامپیوترتان بیندازید. اگر بخواهید بگویید کامپیوترتان از چه اجزایی تشکیل شده، چه چیزهایی را نام می‌برید؟ مانیتور، پردازنده، اسپیکر؟ به نظرتان با ارزش‌ترینشان کدام است؟ شاید کم‌تر کسی در جواب این سوال "اطلاعات" به ذهنش برسد. حال در نظر بگیرید این اطلاعات شامل تمام اموال و دارایی‌های شما باشد، آیا این اطلاعات را به هر کسی می‌سپارید؟ آیا می‌توانید برای امور مالی و کارهای تجاری مهمتان با یک فرد ناآگاه و نالایق مشورت کنید؟ جواب هرکسی به این سوال ها مشخص است. قطعا هر حسابدار و مدیری که به کسب و کارش اهمیت می‌دهد، موقع انتخاب نرم افزار حسابداری، به اولین چیزی که فکر می‌کند امنیت اطلاعات ثبت شده است.
Cracek Accounting Software
اکنون در نظر بگیرید از بهترین نرم افزار حسابداری کرک شده استفاده می‌کنید. هر فردی که با کامپیوتر سر و کار داشته باشد، می‌داند که این موجود باهوش گاهی اوقات از یک چوب خشک هم غیر معقول‌تر رفتار می‌کند. وقتی که کامپیوتر بخواهد مشکلی برای اطلاعات شما پیش بیاورد دیگر کاری از دست کسی ساخته نیست. از طرفی هجوم ویروس‌ها و حمله‌های هکری را هم درنظر بگیرید که گاهی آنتی ویروس‌ها این اتفاق را فقط تماشا می‌کنند.

در این مواقع نرم افزار شما نیازمند بازیابی اطلاعات و رفع تخصصی عیب می‌باشد. حالا این نرم افزار (با تمام مزایا) اگر نسخه کرک شده باشد، شما را بدون هیچ پشتیبانی رها می‌کند و اطلاعات با ارزشتان را می‌بلعد. شما می‌مانید و اطلاعاتی که نه دلتان می‌آید از بین ببرید و نه استفاده‌ای برایتان دارد. در خوشبینانه‌ترین حالت ممکن می‌توانید تولید کننده نرم افزار را پیدا کرده و موضوع را با ایشان در میان بگذارید. قطعا می‌توانید هزینه‌هایی که از طرف تولید کننده به شما تحمیل می‌شود را پیش بینی کنید. شاید با هزینه‌ای کم‌تر از همان ابتدا می‌توانستید نرم افزار بهتری را با خیال راحت تهیه کنید.

وقتی که برای خرید نرم افزار اقدام می‌کنید، می‌توانید آزادانه از دریای خدماتی که به شما ارائه می‌شود انتخاب کنید و با کمی تحقیق و بررسی آگاهانه، به بهترین گزینه با بهترین خدمات می‌رسید. این خدمات می‌تواند شامل بروزرسانی مداوم، پشتیبانی کاربر، آموزش نرم افزار حسابداری و بسیاری از موارد دیگر مرتبط با نرم افزار حسابداری و یا حتی سخت افزار سیستم شما باشد. اما کسی که به دنبال نرم افزار کرک شده (آن هم نرم افزار حسابداری با این درجه اهمیت اطلاعات) باشد، چیزی جز محدودیت در انتخاب و کارایی برنامه و ناامنی اطلاعات نصیبش نمی‌شود.

Cracek Accounting Software

گذشته از این مسائل، معمولا کرک نرم افزار حسابداری، مشکلاتی را برای خود نرم افزار یا ویندوز شما به وجود می‌آورد و حتی می‌تواند میزبانی برای اشخاصی باشد که دسترسیشان به اطلاعات شما منفعتی برایشان دارد. پس شاید یک نرم افزار حسابداری رایگان و یا کرک شده، نه تنها مناسب‌ترین و اقتصادی‌ترین ابزار برای کسب و کار شما نباشد، بلکه ممکن است ضررهای اقتصادی و زمانی سنگینی را به وجود آورد.

انتخاب با شماست. امنیت و راحتی خرید، یا محدودیت و نگرانی مداوم استفاده از نرم افزار حسابداری کرک شده.

مخاطراتی که استفاده از نرم افزار حسابداری کرک شده برای یک کسب و کار دارد!
  1. 1. عدم پشتیبانی در صورت بروز مشکل در نرم افزار
  2. 2. تلاش برای جستجوی یک نرم افزار مناسب جهت جایگزینی با نرم افزار حسابداری کرک شده در زمان بروز مشکل
  3. 3. عدم اطمینان از صحت گزارشات و آمار تهیه شده توسط نرم افزار حسابداری کرک شده
  4. 4. نیاز به ثبت مجدد اطلاعات در نرم افزار جدید در صورت از کار افتادن نرم افزار حسابداری کرک شده
  5. 5. ایجاد بستری مناسب برای شیطنت هکرها
  6. 6. احتمال از کار افتادن نرم افزار حسابداری کرک شده در هر لحظه و از دست رفتن اطلاعات به طور کامل
  7. 7. عدم وجود بروزرسانی مستمر و سازگار با سیستم عامل ها و یا قوانین جدید کامپیوتری و مالی
  8. 8. نگرانی مداوم از تبعات قانونی ناشی از نقض قوانین حمایت از حقوق تولید کنندگان
  9. 9. و ...

مجموعه نرم افزاری کاوش فردا، با هدف توانمندسازی کسب و کارهای حقیقی و حقوقی اقدام به طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای حسابداری تخصصی کسب و کارهای مختلف می کند. برای کسب آگاهی از خدمات این مجموعه و امکانات نرم افزارهای حسابداری کاوش می توانید با کارشناسان فروش در تماس باشید.

نظرات

0 نظر ارسال نظر