نرم افزار حسابداری از راه دور

نرم افزار حسابداری از راه دور

آیا حسابداران می توانند از خانه کار کنند؟

با توجه به قوانین و شرایط سازمان های مالیاتی و ضرورت تعریف سال مالی جدید، بسیاری از حسابداران وارد شلوغ ترین زمان سال خود شده اند. اما حسابداران غالباً بسیار بیشتر از مسائل مربوط به پرداخت مالیات عمل می کنند. کار حسابداری می تواند شامل سوابق مالی،اسناد و مدارک ، تجزیه و تحلیل داده ها و کمک به اطمینان از عملکرد نرمال مالی یک سازمان باشد، که کلیه این وظایف را می توان از راه دور انجام داد .

بخش عمده ای از کار حسابداری دیجیتالی شده است، به این معنی که می توان آنرا بصورت آنلاین و غالباً از هرجای دیگر انجام داد و اگر یک متقاضی شغل حسابداری با مدرک معتبر و تجربه کافی یا سایر مدارک تحصیلی مرتبط با حسابداری هستید، می توانید طیف وسیعی از کارفرمایان را برای استخدام شما بصورت حسابداری از راه دور مجاب کنید.

نرم افزار حسابداری از راه دور

حسابداری از راه دور :

حسابداران می توانند نقشهای تخصصی مختلفی مانند حسابداری مالی ، حسابرسی ، بودجه بندی ، حسابداری دولتی ، حسابداری پیمانکاری ، حسابداری پروژه ای ، حسابداری پزشکی و حسابداری عمومی را به عهده بگیرند. این بدان معناست که متخصصان حسابداری می توانند در طیف وسیعی از کارفرمایان خصوصی و دولتی کار کنند و این اغلب کارهایی است که آنها می توانند از خانه انجام دهند. حتی شرکت های حسابداری و حسابرسی بسیار وجود دارند که می توانند خدمات حسابداری برای چندین شرکت و سازمان را از راه دور انجام دهند.

با توجه به آماری که در سال 2019 از نیازمندی های شغلی در جهان منتشر شد، شغل حسابداری از راه دور در رتبه ششم جهان قرار گرفت و این بدان معناست که حسابداری از راه دور پتانسیل بسیار بالایی در جهت تبدیل شدن به یک شغل پر درآمد را دارد.

زندگی خیلی کوتاه تر از آن است که کل ساعات کاری خود را در یک دفتر گیر کنید.

در حالی که محیط کار برای حسابداران و حسابرسان اتاقی کوچک در شرکت است، اما بسیاری از حسابداران از خانه کار می کنند و محل کار خود را با سلیقه خود طراحی می کنند. بسیاری از حسابداران خود اشتغالی دارند و از کار و برنامه ریزی انعطاف پذیر به عنوان پیمانکاران مستقل نیز لذت می برند.

اگر نمی خواهید در یک شرکت حسابداری یا شرکت مالیاتی کار کنید و برای بسیاری از مشتری ها کارهای برون سپاری انجام دهید، می توانید در یک شرکت در بخش حسابداری / امور مالی مشغول به کار شوید و وظایف خود را در خانه انجام دهید.

نرم افزار حسابداری از راه دور

مشاغل مشترک در زمینه حسابداری از راه دور

دفتر دار :

دفترداران حسابدارانی هستند که دفاتر مالی را تکمیل می کنند و این کار را غالبا با استفاده از نرم افزار حسابداری انجام می دهند. آنها معاملات را ثبت می کنند و گزارش های ماهانه، سه ماهه و سالانه را ارائه می دهند. در مقایسه با یک حسابدار ، دفترداران گزارش های مالی را تجزیه و تحلیل نمی کنند و یا مشاوره مالیاتی نمی دهند. بنابراین می توانند این کار را از راه دور و در خانه انجام دهند.

حسابدار :

وظیفه اصلی یک حسابدار بررسی اسناد مالی برای صحت و ارائه توصیه ها بر اساس وضعیت مالی یک شرکت یا فرد است. حسابداران می توانند از خانه کار کنند ، از طریق تلفن یا ایمیل با مشتریان در تماس باشند.

مدیر حسابداری :

این نقش مدیریتی نظارت بر عملکرد بخش حسابداری ، مانند حساب های پرداختنی و دریافتنی ، دفاتر حسابداری ، حقوق و دستمزد ، بودجه بندی و غیره است. آنها همچنین ممکن است با سایر بخش ها برای بحث در مورد بودجه و هزینه ها کار کنند. این قبیل کارها با استفاده نرم افزار حسابداری تحت شبکه و اینترنت قابل انجام است.

جهت دریافت مشاوره و دموی رایگان نرم افزار حسابداری از راه دور کاوش درخواست خود را در زیر ثبت کنید.

حسابرس :

حسابرس برای اطمینان از صحت اطلاعات و مطابق با اصول حسابداری کار می کند. حسابرس اطلاعات مالی را از یک شرکت جمع آوری می کند، در صورت لزوم با بخش ها صحبت می کند و توصیه ها و موارد عملی را برای یک سازمان تهیه می کند. حسابرس می تواند دور از محل کار با استفاده از نرم افزار حسابداری و قابلیت شبکه و اینترنت گزاراشات را بررسی و تایید کند.

تحلیلگر مالی :

تحلیلگران مالی به تصمیم گیری در زمینه سرمایه گذاری مانند سهام و اوراق بهادار به مشاغل و افراد کمک می کنند. آنها عملکرد سرمایه گذاری را ارزیابی و توصیه می کنند. این نوع نقش را می توان در بانک ها ، کارگزاری های بورس ، شرکت های بیمه و موارد دیگر یافت. مشاوره دادن و تحلیل اطلاعات می تواند از هرمکانی و با استفاده از نرم افزار های مورد انجام شود حتی در خانه.

حسابدار حقوق و دستمزد :

وظایف حسابدار حقوق و دستمزد شامل تضمین عملکرد به موقع و دقیق حقوق و دستمزد است. آنها چک های کارمندان ، ماموریت های انجام شده و درخواست برگهای مرخصی را بررسی می کنند و اسناد حقوق و دستمزد و مالیات را برای صحت اطلاعات و موارد دیگر ارزیابی می کنند.

نرم افزار حسابداری از راه دور

برای حسابداری از راه دور چه کارهایی باید انجام داد؟

حسابداری از راه دور را می توان با 5 کار ساده اما مهم انجام داد.

  • اینترنت
  • سخت افزارهای مورد نیاز
  • تماس های تلفنی
  • دسترسی
  • جریان کار

1- اینترنت :

به منظور برقراری ارتباط از راه دور، اولین شرط دسترسی به اینترنت است. امروزه اینترنت به یک نیاز رسمی برای بسیاری از کسب و کارها تبدیل شده است و فراهم کردن آن کار سختی نیست. می توانید با انتخاب شرکت خدماتی اینترنتی مورد نظر و پرداخت هزینه آن اینترنت مورد نیاز خود را تهیه کنید. نکته ای که مهم است این است که با توجه به نیاز شما به اینترنت و نوع کسب و کارتان بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید، گاهی اوقات افراد بهترین حالت اینترنت را در اختیار دارند اما کسب و کار آنها نیازی به این نوع اینترنت ندارد و فقط دارند هزینه اضافی می کنند به این صورت که برای جابجایی 3 نفر از اتوبوسی با ظرفیت 40 نفر استفاده می کنند!

2- سخت افزارهای مورد نیاز :

گام منطقی بعدی که باید در نظر گرفته شود ، دسترسی به دستگاههای مناسب است. در نظر بگیرید که آیا کارمندان شما روی لپ تاپ کار می کنند یا خیر ، آیا این لپ تاپ ها می توانند با آنها به خانه بروند. اگر کارمندان فاقد لپ تاپ باشند ، کدام پرسنل دارای لپ تاپ در خانه هستند و کدام یک از کارمندان رایانه های خانگی دارند؟ آیا ممکن است این وسایل برای هفته ها یا ماه ها برای کار از خانه کافی باشند؟

3- تماس های تلفنی :

از تماس های تلفنی غافل نشوید! چگونه می توان از مشتریانی که به دفتر یا شرکت تماس می گیرند، تماس ها را دریافت کنیم؟ چگونه آن را مجازی کنیم؟ ممکن است در مدت کوتاهی امکان پذیر نباشد ، اما به این فکر کنید که شرکت ها چه گام هایی را می توانند بردارند تا این کار را به طور موقت مدیریت کنند. اگر این قضیه طولانی مدت شود، تماس های مجازی یک راه حل دیگر خواهد بود.

تماس هایی که از طریق سیستم های اداری وارد می شوند ، گاهی اوقات می توانند به تلفن همراه ارسال شوند - شرکت ها باید شناسایی کنند که آن شخص باید چه کسی باشد و سیستمی را برای نحوه هدایت آن تماس ها تنظیم کنند. گزینه دیگر تنظیم یک حساب Google Voice است که خدمات ارسال پیام و پست صوتی، پیام رسانی صوتی و متنی را ارائه می دهد. Google Voice را می توان به یک شماره تلفن همراه موجود وصل کرد، نه یک خط تلفن ثابت. اگر یک شرکت نیاز به ارسال سرویس مدیریت تماس و تماس با تلفن ثابت داشته باشد، می تواند ابتدا شماره تلفن ثابت را به یک شرکت مخابراتی تلفن همراه منتقل کند. سپس ، می توان آن را به Google Voice منتقل کرد. علاوه بر این شرکت هایی هم هستند که به این منظور ایجاد شده و فعالیت می کنند و شما می توانید با این شرکت ها قرارداد ببندید.

4- دسترسی :

هنگامی که دسترسی به اینترنت را حل کنید و دستگاه های مناسب را بدست آورید ، اکنون دسترسی به برنامه ها و نرم افزارها قابل تامل است است.

کارمندان شرکتهایی که از cloud استفاده می کنند ، یا نرم افزارهای قابلیت اتصال به شبکه و اینترنت، به احتمال زیاد قادر خواهند بود از هر کجا که باشند از راه دور به آن سیستم ها دسترسی پیدا کنند. اگر یک شرکت از نرم افزار پیش فرض یا ترکیبی از این نرم افزارها استفاده کند، اکنون متوجه می شود که چرا استفاده از فضای ابری ممکن است ایده خوبی باشد. (مطمئناً موضوعی است که باید برای آینده در نظر بگیرد). در ضمن ، به مشاوران IT و ارائه دهندگان فضای ابری مراجعه کنید تا ببینید اگر مجبور هستید سریع و بدون برنامه مشکلی برای اطلاعات و نرم افزارهایتان پیش آمد، چه کمکهای فوری به شما می کنند.

5- جریان کار :

شرکت ها باید در مورد گردش کار از راه دور فکر کنند چه وظایف و فرآیندی را می توان شناسایی کرد که از راه دور قابل انجام باشد؟ چگونه می خواهیم انجام آنلاین کارها را به ساده ترین روش ممکن انجام دهیم؟ آیا همه چیز آماده رفتن به سمت دورکاری است؟ آیا پورتال مشتریان یا نرم افزار مدیریت مشتریان CRM دارید؟

نرم افزار های مدیریت مشتریان CRM یا پورتال های مشتری باید به عنوان یک نکته ی اساسی در طول دورکاری - البته ترجیحاً قبل از آن - در نظر گرفته شوند. این به شرکتها کمک می کند تا مدیریت مشتریان را به آسانی انجام دهند.

نرم افزار حسابداری از راه دور

نرم افزار حسابداری از راه دور :

نرم افزار حسابداری از راه دور آسانترین و موثرترین راه ارتباط با مشتری و داده های آنهاست. هدف از این نرم افزارها، ارائه راه حلی برای به حداکثر رساندن فناوری و کارآیی شما می باشد تا بتوانید در وقت خود از کمک به مشتریانی که روی شما حساب می کنند استفاده کنید. با یک کلیک شما دسترسی فوری به اطلاعات مشتری خود دارید، بنابراین وقت خود را برای مدیریت داده یا برخورد با مسائل فنی تلف نمی کنید.

برای همه حسابداران دسترسی ایمن و سریع به داده ها اولویت شماره یک در صنعت حسابداری است. با استفاده از نرم افزار حسابداری کاوش و استفاده از قابلیت کاربر تحت شبکه یا اینترنتی، شما می توانید در هر لحظه و در هر کجا به داده و اطلاعات مالی خود دسترسی داشته باشید و آنها را مدیریت کنید. همچنین می توانید با استفاده از فضای ابری کاوش بتوانید گزارشات مالی خود را در هر لحظه روی هر پلتفرمی ( تلفن همراه، رایانه شخصی و ... ) مشاهده کنید.

جهت مشاهده امکانات و دموی رایگان نرم افزار حسابداری کاوش کلیک نمایید.

شما می توانید نظرات خودتان را در مورد نرم افزار حسابداری راه دور و موارد مرتبط با نرم افزار حسابداری را با ما در میان بگذارید. همچنین برای آشنایی بیشتر با امکانات نرم افزارهای حسابداری و مدیریتی مجموعه نرم افزاری کاوش می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.


دانلود فایل صوتی


منابع:

100-top-companies-with-remote-jobs-2020

can-accountants-work-from-home-v2

ultimate-guide-to-remote-accounting-jobs

5-tips-for-going-remote-in-a-time-of-coronavirus

services

نظرات

0 نظر ارسال نظر