از کار افتادن وبکم ها با آپدیت جدید ویندوز 10

از کار افتادن وبکم ها با آپدیت جدید ویندوز 10

طبق بررسی هایی صورت گرفته توسط دپارتمان فناوری اطلاعات گروه نرم افزاری کاوش فردا، اگر آخرین آپدیت ویندوز 10 را که بمناسبت سالگرد یک سالگی اش به بازار عرضه کرده است را دانلود و نصب کرده باشید احتمالا وبکم شما هم از کار افتاده است و یواس بی وبکم تان به درستی عمل نمی کند، این در صورتی است که شما تنها نیستید و این یک مشکل فراگیر است. دلیل اصلی این عملکرد اشتباه، کنار گذاشتن پروسه های رمزگذاری MJPEG و H.264 و استفاده از فرمت های NV12 و YUY2 به جای آن هاست. چنین به نظر می رسد که این تصمیم باعث از کار افتادن میلیون ها وبکم در سراسر جهان شده است. خسارات از آن چه که مایکروسافت پیش بینی می کرد بیش تر شده است.

پال تاروت، وبلاگ نویس محصولات مایکروسافت در این باره گفته بود: شرایط جدیدی به وجود آمده است که طی آن دسترسی چندین اپلیکیشن به وبکم باز می شود و پروسه های کنار گذاشته سبب مشکل و آهسته تر شدن جریان اطلاعات رمزگذاری شده می شوند. متاسفانه، این موضوع باعث شده است تا بسیاری از کاربرانی که وابسته به این فرمت هستند دچار مشکل شوند. پس از مدت کوتاهی بعد از برقراری تماس، تصویر کاملا فریز می شود و جریان اطلاعات قطع می شود.

Mike M، یکی از اعضای تیم ویندوز کمرا در فروم مایکروسافت در نهایت اعتراف کرد آن تعداد افرادی که ممکن است از این طریق آسیب ببینند را دسته کم گرفته اند. در هر صورت کاربرانی که از وبکم استفاده می کنند و دچار این مشکل شده اند با آپدیت ماه آینده این مسئله برطرف می شود.

گروه نرم افزاری کاوش فردا با هدف تسهیل امور حسابداری و مدیریتی کسب و کارها مختلف، اقدام به طراحی نرم افزارهای حسابداری تخصصی این کسب و کارها می کند. برای آگاهی از خدمات و دریافت مشاوره در این زمینه می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

نظرات

0 نظر ارسال نظر