توانایی جدید نسخه 54 گوگل کروم پخش ویدیوها در پس زمینه

توانایی جدید نسخه 54 گوگل کروم پخش ویدیوها در پس زمینه

1
1

احتمالا برای شما هم این اتفاق پیش آمده که هنگام گشت و گزار در اینترنت خواسته باشید یک ویدیو را در پس زمینه پخش کنید و به بررسی دیگر تب ها بپردازید و اما خبر خوش این است که این امکان در نسخه ی بتای کروم 54 فراهم شده است.

تا به الان اگر تبی که در آن ویدیو در حال پخش بود را می بستید، پخش ویدیو هم متوقف می شد و برای دیدن ویدیو باید همواره روی همان صفحه می ماندید. اما اکنون گوگل کروم این امکان را به شما می دهد که یک ویدیو، سخنرانی یا هر موسیقی که مدنظرتان هست در پس زمینه پخش کنید و به تب های دیگر سر بزنید یا حتی به صفحه خانگی اندروید باز گردید.

گوگل اعلام کرد مالتی مدیا به یکی از اصلی ترین بخش های اینترنت تبدیل شده است و به همین دلیل در نسخه ی بعدی مرورگر کروم شاهد تمرکز بیش تری روی توانایی های مربوط به این بخش خواهیم بود. اما هنوز سازنده این قابلیت اعلام نکرده است که چه زمانی این قابلیت از حالت بتا خارج شده و در اختیار تمام کاربران قرار می گیرد، اما شکی وجود ندارد که آن روز بسیاری از کاربران خوشحال می شوند و با استفاده از این امکان گوگل کروم متوجه می شوند جای چنین قابلیتی تا به امروز چقدر خالی بوده است. در پایان امیدواریم که این مطلب که توسط دپارتمان فناوری اطلاعات مجموعه نرم افزار حسابداری کاوش آماده شده است، مفید واقع شده باشد.

نظرات

0 نظر ارسال نظر