رونمایی از تلفن هوشمند گوگل در سال 2016

رونمایی از تلفن هوشمند گوگل در سال 2016

گوگل در حال طراحی برای ساخت و عرضه تلفن هوشمند خود در سال 2016 است. مزیت اصلی تلفن هوشمند گوگل نسبت به سایر برندها این است که نسخه های جدید اندروید سریعتر از سایر برندها در دسترس خریداران تلفن هوشمند گوگل قرار می گیرد.
euro
مزیت دیگر این تلفن هوشمند این است که توسط خود گوگل طراحی شده است مسلما عملکرد بهتری بین برقراری ارتباط سخت افزار و سیستم عامل خواهد داشت. رهبری این تیم توسط ریک اوسترلوه که سابقه مدیرعاملی موتورولا موبیلیتی داشته انجام می گردد. لازم به ذکر است گوگل همکاری خود را با سایر برندها و نکسوس ادامه خواهد داد.

سایر مقالات

رونمایی نسل جدید عینک گوگل در نمایشگاه الکامپ 2016 تهران
دستگاه های قابل آپدیت به اندروید 9


گوگل قبلا با استفاده از برنامه Nexus که از دستگاه های مرجع برای پلت فرم آندروید طراحی شده بود، با دستگاه های اصلی گلکسی نوت 4 با تولید کنندگان تجهیزات اصلی توسعه یافته بود، اما این دستگاه ها شباهتی به سایر دستگاه هایی که توسط شرکای مربوطه ساخته شده بودند، مشابه بودند. ریک اوسترلو، رئیس سابق موتورولا، به عنوان معاون ارشد سخت افزار در آوریل 2016 به گوگل پیوست و گوگل در حال توسعه یک اکوسیستم محصولات و سیستم عامل های داخلی، از جمله گوینده گوگل صفحه اصلی هوشمند، گوگل دستیار هوشمند شخصی دستیار، وhttps://www.nexusmods.com/ افکار گوگل، پلت فرم واقعیت مجازی جدید گوگل ساخته شده برای Android Nougat Pixels در 4 اکتبر سال 2016 اعلام شد و به عنوان دستگاه راه اندازی گوگل برای آندروید 7.1 Nougat خدمت می کنند. Osterloh در مصاحبه ای با The Verge گفت: "بسیاری از نوآوری هایی که ما می خواهیم انجام دهیم اکنون به پایان رسیده است و نیاز به کنترل تجربه کاربر به پایان رسیده است." Verge نوشت که برنامه Nexus مأموریت خود را برآورده کرد"، با یک سخنگوی گوگل اعلام کرد که هیچ برنامه ای برای ساخت یک دستگاه Nexus دیگر وجود ندارد.

mobile 1

پیکسل توسط یک محصول گوگل طراحی شده و به فروش می رسد؛ اگر چه شرکت از HTC به عنوان سازنده قرارداد استفاده می کند، گوگل اعلام کرده است که پیکسل ها بر اساس هیچ دستگاه HTC موجود نیستند. هواوی قرارداد را برای تولید دستگاه ها ارائه داد، اما پس از آنکه گوگل از نام تجاری دوبعدی تلفن با اعتبار به سازنده رد کرد، هواوی این پیشنهاد را رد کرد. در ایالات متحده، Pixel برای Verizon Wireless و Project Fi منحصر به فرد است، اما همچنین به طور مستقیم از طریق فروشگاه آنلاین گوگل یا Best Buy موجود است. این گوشی ها در انگلستان، از طریق فروشگاه آنلاین گوگل، و از طریق EE و Carphone Warehouse، به طور مستقیم به فروش می‌رسند. همچنین از روز 13 اکتبر از Flipcart، Reliance Digital و Croma برای 14 روز بعد در در هند عرضه می‌شوند.اندروید سریعتر از سایر برندها در دسترس خریداران تلفن هوشمند گوگل قرار می گیرد.

در پایان امیدواریم که این مقاله که توسط دپارتمان فناوری اطلاعات شرکت نرم افزار حسابداری کاوش فردا، نگارش شده است، مفید واقع شده باشد.

نظرات

0 نظر ارسال نظر