بالا بردن میزان صدور پروانه های تجمیعی در بافت فرسوده پایتخت

بالا بردن میزان صدور پروانه های تجمیعی در بافت فرسوده پایتخت

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: پس از بررسی میدانی و اولیه اجرای بسته های تشویقی پیمانکاری جدید، صدور پروانه پیمانکاری برای اخذ پروانه تجمیعی در مناطق 22 گانه پایتخت افزایش یافت و ادامه داد: در حال حاضر شاهد افزایش تمایل مالکان به تجمیع پلاک ها در نوسازی خانه های فرسوده هستیم. که پس از بررسی میدانی و اولیه اجرای بسته های تشویقی جدید، صدور پروانه برای اخذ پروانه تجمیعی نرم افزار حسابداری پیمانکاری در مناطق 22 گانه پایتخت افزایش یافت و ادامه داد: در حال حاضر شاهد افزایش تمایل مالکان به تجمیع پلاک ها در نوسازی خانه های فرسوده هستیم.

نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش

وی ادامه داد: در همین راستا نوع مشارکت در ساخت و سازها در بافت فرسوده به نفع مالکان تغییر کرده است و هزینه ساخت پیمانکاری کاهش یافته است، که در نتیجه این تغییر ما شاهد تمایل مالکان برای نوسازی بافت به صورت «تجمیعی» نسبت به سال های گذشته بوده ایم. فتح اللهی تشریح ساخت: براساس مصوب شورای عالی شهرسازی و معماری هم اکنون بیش از 200 هزار پلاک مسکونی فرسوده در پایتخت داریم وی تصریح کرد: در بسته های تشویقی جدید بر عادلانه شدن مشوق ها و ارتقای کیفیت زندگی تاکید شده است.

وی بیان کرد: طی یک دهه گذشته، 80 هکتار از سطح معابر موجود در بافت های فرسوده آزادسازی شده است و با نوسازی کامل بافت های فرسوده پایتخت شاهد صرفه جویی چندین میلیارد تومانی در بازگشایی معابر شهری خواهیم بود. مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران در پایان گفت: لازم به ذکر است با توجه به ظرفیت های موجود در دفاتر خدمات نوسازی در مناطق، این دفاتر به مشکلات نوسازی پلاک های فرسوده آگاهی کامل داشته و به صورت رایگان به شهروندان خدمات رسانی می کنند. مجموعه نرم افزاری کاوش جهت تسهیل امور حسابداری و مدیریتی کسب و کارهای مختلف اقدام به طراحی انواع نرم افزارهای حسابداری تخصصی کرده است.

نظرات

0 نظر ارسال نظر