10 ویژگی نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش

10 ویژگی نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش

قبل از شناخت 10 ویژگی نرم افزار حسابداری و پیمانکاری کاوش باید به شناخت کارکرد نرم افزارهای حسابداری بپردازید و توقعات خود را از یک نرم افزار حسابداری مشخص کنید. به طور کلی استفاده از نرم افزارها با هدف تسریع در انجام امور و نظم بخشی بیشتر به کارها دنبال می شود و اگر نرم افزاری این اهداف کلی را دنبال نکند از دایره رقابت به زودی حذف خواهد شد. در درجه دوم تیم طراحی نرم افزار باید با نیازهای بنیادین و تخصصی یک حرفه آشنا باشند تا بتوانند برای آن حرفه نرم افزاری تهیه کنند. نرم افزار های تخصصی کاوش همگی با همین اصول طراحی می شوند و به همین دلیل است که میان شرکت ها و مجموعه های مختلف از جمله جامعه پیمانکاران طرفداران بسیاری پیدا کرده است. در این مقاله 10 ویژگی نرم افزار حسابداری و پیمانکاری معرفی خواهد شد و بعد از مطالعه این مقاله می توانید به خوبی با امکانات این نرم افزار آشنا شوید.

مطالعه بیشتر: آشنایی با امکانات نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش

مقدمه

نرم افزارها نسل جدیدی از ابزارهای حرفه ای برای انجام امور مختلف هستند. با استفاده از نرم افزارها امور سریع تر و دقیق تر انجام می شوند که این ویژگی ها برای حسابداری بسیار مورد نیاز است چرا که این امور بسیار زمان بر و پیچیده است و گاها همین پیچیدگی و حجم کاری سبب بروز خطاهایی خواهد شد. اما هنگامی که از نرم افزار حسابداری استفاده می کنیم خطاهای انسانی به طور قابل توجهی کاهش می یابد و امور با نظم بیشتری پیش میرود.

معرفی 10 ویژگی نرم افزار حسابداری و پیمانکاری کاوش

معرفی ویژگی های نرم افزار حسابداری کاوش | حسابداری با نرم افزار

در این قسمت به معرفی 10 ویژگی نرم افزار حسابداری و پیمانکاری کاوش خواهیم پرداخت، ویژگی هایی که این نرم افزار نسبت به نرم افزارهای دیگر منحصر به فرد می کند. نرم افزار حسابداری و پیمانکاری کاوش؛

  • یکپارچه است.
  • با استفاده از  سیستم کدینگ طراحی شده است.
  • مجهز به قفل سخت افزاری است.
  • در پایان دوره مالی با استفاده از آن می توان حساب ها را بست و به سال بعد منتقل کرد.
  • امکان مدیریت چندین پروژه
  • امکان صدور فاکتور رسمی در این نرم افزار فراهم است.
  • تنظیم و نگارش اسناد مهمی همچون دفتر کل و دفتر روزنامه و معین در آن امکان پذیر است.
  • افراد مختلف با حق دسترسی های مشخص می توانند از آن استفاده کنند.
  • با استفاده از این نرم افزار می توانید انبارداری مجموعه خود را به راحتی انجام دهید.
  • امکان ثبت هر گونه خرید و فروش و نوع تسویه در آن فراهم است.

نرم فزار حسابداری یکپارچه

یکی از 10 ویژگی نرم افزار حسابداری و پیمانکاری کاوش یکپارچه بودن آن است. یکپارچه بودن نرم افزار حسابداری به این معنا است که اگر شما یک تراکنش را در آن ثبت کنید به صورت هماهنگ و خودکار این تراکنش در بخش های مختلف ثبت خواهد شد. این قابلیت برای ثبت رویدادها در دفاتر رسمی حسابداری نظیر دفتر کل بسیار مفید است چرا که از دوباره کاری و انجام امور به صورت چندباره جلوگیری به عمل آورده و البته از بروز بسیاری از خطاهای انسانی در وارد کردن اطلاعات در قسمت های مختلف جلوگیری به عمل می آورد.

مطالعه بیشتر: نرم افزار حسابداری یکپارچه چیست ؟ 

نرم افزار حسابداری کدینگ شده

نرم افزار حسابداری کدینگ شده | کدینگ در حسابداری با نرم افزار

یکی از مفید ترین ویژگی ها از میان 10 ویژگی نرم افزار حسابداری و پیمانکاری کاوش سیستم کدینگ این نرم افزار است. کدینگ کردن حساب ها به این معنا است که هر حسابی کد مخصوص به خود را دارد و در دفتر اسناد حسابداری به آن کد شناخته می شوند به عنوان مثال همه حساب های درآمدی کد واحدی دارند و یا همه حساب های بدهکار کد مخصوص به خود را دارند. سیستم کدینگ به شما کمک می کند که مبدا و مقصد حساب ها را به صورت دقیق بشناسید و آن ها را در موقعیت های درست قرار دهید تا از بروز هر گونه بی نظمی جلوگیری شود. نرم افزاری که با توجه به سیستم کدینگ برنامه نویسی شده باشد تمامی این امور را به صورت خودکار انجام می دهد.

قفل سخت افزاری

یکی دیگر از 10 ویژگی نرم افزار حسابداری و پیمانکاری کاوش مجهز بودن آن به قفل سخت افزاری است. بعضی بر این باور اند که قفل سخت افزاری به صورت مستقیم باعث افزایش ایمنی نرم افزار می شود اما این باور غلط است. قفل سخت افزاری قطعه ای الکترونیکی است که به صورت غیر مستقیم سبب امنیت بیشتر نرم افزار می شود. این قطعه الکترونیکی طراحی شده است که استفاده از نرم افزار تنها منوط به وجود آن است و به این معنا است که اگر آن را در جای امنی نگهدارید کسی قادر نخواهد بود از اطلاعات مهمی که در نرم افزار نگهداری می کنید استفاده کند و البته به این معنا است که شما در هر مکان و زمانی می توانید بدون وابستگی به سیستم های شرکتی از آن استفاده کنید.

انتقال دوره مالی به سال بعد

انتقال دوره مالی به سال بعد در نرم افزار حسابداری | حسابداری آسان با نرم افزار

از میان تمامی 10 ویژگی نرم افزار حسابداری و پیمانکاری کاوش این ویژگی در پایان هر سال و میان حجم بسیار زیادی کار شما را یاری خواهد کرد که سرعت به بستن حساب های موقت و انتقال حساب های دائم به سال بعد رسیدگی کنید و وقت باقی مانده را صرف امور مهم تر نمایید. لازم به ذکر است که نرم افزار حسابداری و پیمانکاری کاوش امور انتقال حساب ها به سال مالی جدید را به صورت خودکار انجام می دهد.

مطالعه بیشتر: آشنایی بیشتر با انتقال حساب ها به سال مالی جدید

امکان مدیریت چندین پروژه

قابلیت مدیریت چندین پروژه یکی دیگر از 10 ویژگی نرم افزار حسابداری و پیمانکاری کاوش است. این ویژگی به شما کمک میکند با داشتن چندین پروژه در مدیریت هزینه های هر پروژه به مشکل نخورید و درآمد و هزینه هر پروژه را به تفکیک محاسبه کنید.

صدور فاکتور رسمی

با استفاده از نرم افزار حسابداری و پیمانکاری کاوش می توانید به صورت آنی فاکتور رسمی صادر کنید. این ویژگی نیز همانند 10 ویژگی نرم افزار حسابداری و پیمانکاری کاوش در سرعت بخشیدن امور شما را یاری می کند و البته امکان صدور فاکتور رسمی در هر مکان و زمان را برای شما فراهم میآورد.

مطالعه بیشتر: تفاوت فاکتور رسمی و غیر رسمی چیست ؟

سخن آخر

در این مقاله 10 ویژگی نرم افزار حسابداری و پیمانکاری کاوش بیان شد. این تنها ده مورد از قابلیت ها و ویژگی کلی نرم افزار حسابداری و پیمانکاری کاوش فردا است. شما می توانید جزئیات بیشتر این نرم افزار را از کارشناسان مجموعه نرم افزاری کاوش به واسطه تماس جویا شوید و یا به بخش نرم افزار حسابداری و پیمانکاری کاوش رفته و تمامی امکانات را مورد بررسی قرار دهید.

نظرات

0 نظر ارسال نظر