7 نکته برای استفاده بهتر از نرم افزار حسابداری

7 نکته برای استفاده بهتر از نرم افزار حسابداری

استفاده بهتر از نرم افزار حسابداری قائده خاص خود را دارد. انتخاب نرم افزار قدم اول و مهمی است اما علم به نکاتی که در این مقاله ذکر خواهد شد شما را یاری می کند تا بهترین استفاده ممکن را از نرم افزار و هزینه ای که برای آن پرداخت نموده اید بکنید. هدف از این مقاله که کارشناسان مجموعه نرم افزاری حسابداری کاوش آن را تدوین نموده اند آشنایی بیشتر و بهتر شما با چگونگی استفاده بهتر از نرم افزار حسابداری است لذا پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

مطالعه بیشتر: آشنایی با انواع و امکانات نرم افزارهای حسابداری کاوش

مقدمه

در حال حاضر، افراد زیادی برای انجام امور حسابداری مجموعه خود از نرم افزار های حسابداری استفاده می کنند و تجربه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند. تجربه مثبت افرادی که به علم و تکنولوژی در این زمینه اعتماد کرده اند سبب رشد روز افزون تعداد علاقه مندان به این سبک از حسابداری و البته به وجود آمدن نرم افزار های بسیاری شده است. این موضوع حق انتخاب مشتریان نرم افزار های حسابداری را بیشتر کرده است اما تشخیص نرم افزار مناسب را برای این افراد مشکل ساخته است. نرم افزار حسابداری استاندارد نرم افزاری است که به صورت اختصاصی برای کسب و کار شما طراحی شود. نرم افزاری که به ازای صرف هزینه به ما خدمات مورد نیازمان را ارائه کند. این تمام آن چیزی است که در نرم افزار های حسابداری کاوش به آن دقت شده است.

نکات مهم پیرامون استفاده بهتر از نرم افزار حسابداری

نکات مهم استفاده نرم افزار حسابداری | حسابداری آسان

همانطور که  در مقدمه مقاله بیان شد مهم ترین مسئله در شروع کار این است که نرم افزاری انتخاب کنید که به صورت اختصاصی برای کسب و کار شما طراحی شده باشد. در نتیجه نکته اول انتخاب نرم افزار تخصصی است.

نکته دوم، کسب اطلاع از تمامی امکانات نرم افزار پیش روی شما است.

نکته سوم، توجه به مدت زمان پشتیبانی و چگونگی ارائه خدمات پشتیبانی شرکت اراده دهنده خدمات است.

نکته چهارم، توجه به امنیت نرم افزار معرفی شده به شما است.

نکته پنجم، توجه به چگونگی نگهداری اسناد و مدارک شما توسط نرم افزار است.

نکته ششم، کاربری آسان نرم افزار حسابداری است.

و نکته هفتم، توجه به راهنمایی ها و نکات پشتیانی شرکت ارائه دهنده خدمات نرم افزاری است.

انتخاب نرم افزار تخصصی کسب و کار

برای استفاده بهتر از نرم افزار حسابداری باید به دنبال نرم افزار حسابداری مخصوص به کسب و کار خود باشید. بسیاری از شرکت ها یک نرم افزار واحد برای تمامی کسب و کار ها ارائه می کنند، این در حالی است که چالش های مطرح برای نرم افزار حسابداری پیمانکاری بسیار متفاوت تر از چالش های فردی است که از نرم افزار حسابداری فروشگاه استفاده می کند. به همین جهت شرکت نرم افزاری و حسابداری کاوش برای هر کسب و کار نرم افزار اختصاصی طراحی نموده است.

اطلاع کامل از امکانات نرم افزار و استفاده بهتر از نرم افزار حسابداری

استفاده بهتر از نرم افزار حسابداری میسر نخواهد شد مگر اینکه شما از کلیه امکانات نرم افزار پیش روی خود اطلاع داشته باشید. اطلاع از کلیه امکانات به شما تسلط بیشتری خواهد داد به همین جهت حتما از پشتیبانی نرم افزار خود بخواهید که شما را با کلیه امکانات آشنا کند و کار کردن با نرم افزار را به صورت کامل به شما آموزش دهد.

پشتیبانی شرکت اراده دهنده خدمات

پشتبانی نرم افزار حسابداری | حسابداری سریع

عموما شرکت هایی که خدمات نرم افزاری ارائه می کنند خدمات پشتیبانی نیز ارائه می دهند. این خدمات جهت آسودگی بیشتر مشتریان است. این در حالی است که گاهی شرکت ها خدمات پشتیبانی خود را محدود تعریف می کنند و یا پاسخگویی آن ها به صورتی است که مخاطب به هدف خود نمی رسد. به عنوان مثال بعد از تماس برای پشتیبانی اگر با فردی صحبت کنید که اطلاع دقیقی از قوانین حسابداری نداشته باشد و نتواند شما را به خوبی راهنمایی کند شما به هدف خود نخواهید رسید. در نتیجه توجه به مدت زمان پشتیبانی و چگونگی ارائه خدمات پشتیبانی نکته ای است که باید به آن توجه کنید.

امنیت نرم افزار

استفاده بهتر از نرم افزار حسابداری با نرم افزاری که امنیت مناسبی برای شما به ارمغان نیاورد، امری نا ممکن است. هر چند که تمامی امکانات نرم افزار در بهینه ترین حالت ممکن باشد اما همواره خطرات احتمالی اطلاعات و داده های شما را تهدید کند نمی توانید به نرم افزار خود اعتماد کنید. برای این مشکل شرکت نرم افزاری کاوش راه حلی اندیشیده است. داشتن قفل سخت افزاری اگر چه منجر به امنیت به صورت مستقیم نمی شود و اما به شما این امکان را می دهد تا استفاده از نرم افزار را کنترل کنید. قفل سخت افزاری قطعه ای الکترونیکی است که بدون آن نمی توان از نرم افزار استفاده کرد و همین موضوع به صورت غیر مستقیم امنیت اطلاعات شما را حفظ خواهد کرد.

نگهداری اسناد و مدارک در فضای دیجیتال

برای استفاده بهتر از نرم افزار حسابداری باید بدانید که اسناد و مدارک، یا بهتر است به صورت کلی بگوییم داده های ورودی توسط شما به نرم افزار باید به صورت ابری توسط سیستم کلودینگ ذخیره شود. این امکان به شما توان نگهداری اطلاعات  اسناد و مدارک به صورت نامحدود را می دهد و البته هیچگونه خطر فیزیکی اسناد و مدارک را تهدید نخواهد کرد. سیستم ذخیره اطلاعات توسط نرم افزار های حسابداری کاوش نیز سیستم کلودینگ است و نیاز شما به فضای فیزیکی تحت عنوان بایگانی را از بین می برد و البته این مدارک را از خطراتی همچون آتش سوزی، سیل زلزله و... مصون می دارد.

کاربری آسان و استفاده بهتر از نرم افزار حسابداری

علم ui ux در نرم افزار حسدبداری | رابط کاربری در نرم افزار

برای استفاده بهتر از نرم افزار حسابداری حتما از نرم افزاری استفاده نمایید که با استفاده از علومی همچون UI و UX طراحی شده باشد. زمانی که طراحی نرم افزار با استفاده از تجربه کاربری و رابط کاربری باشد و مانند کاوش امتیاز خوبی از این بخش دریافت کنند، استفاده راحت تر و بدون دردسرتری را به کاربران خود هدیه خواهند داد.

توجه به نکات اراده شده توسط پشتیبانی

همانطور که گفته شد هدف از راه اندازی بخش پشتیبانی سهولت در استفاده از نرم افزار توسط کاربران است. هنگامی که با پشتیبانی تماس می گیرید باید تمامی اصولی که پشتبان در اختیار شما قرار می دهد را رعایت کنید تا بتوانید استفاده بهتر از نرم افزار حسابداری داشته باشید. بسیارند افرادی که بعد از تماس با راهنما و یا پشتیبان به راهنمایی ها عمل نمی کنند و در نتیجه آن نمی توانند امرو را به خوبی مدیریت کنند و از شرکت نرم افزاری خشمگین می شوند.

حسابداری با کاوش فردا

مجموعه نرم افزاری کاوش فردا شما را در انجام امور حسابداری یاری خواهد کرد. این کمک به نحوی خواهد بود با کمک نرم افزار ها علاوه بر انجام امور حسابداری می توانید مدیریت مجموعه خود را بهبود بخشید و سطح کیفی مجموعه خود را ارتقا دهید. این ارتقا بالطبع به پیشرفت کاری شما سرعت می بخشد. برای کسب اطلاع از امکانات نرم افزار های حسابداری کاوش فردا با کارشناسان مجموعه در تماس باشید.

سخن آخر

در این مقاله 7 نکته برای استفاده بهتر از نرم افزارحسابداری بیان شد. امید است که با توجه به این نکات بتوانید امور خود را راحتتر، سریع تر همچنین با دقت بیشتری انجام دهید.

نظرات

0 نظر ارسال نظر