ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری

ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری

قبل از بررسی و بیان ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری باید به بررسی اهمیت وجود حسابداری در مجموعه های فعال پرداخته شود. حسابداری جزئی جدایی ناپذیر از اقتصاد یک جامعه است و شرکت ها بدون حسابداری با چالش های مختلفی رو به رو خواهند شد که دیر یا زود امور مالی آن ها را تبدیل به کلافی سر در گم خواهد کرد. به همین دلیل تمامی مجموعه ها نیاز به یک سیستم حسابداری مدون برای مجموعه خود دارند. استفاده از بهترین نرم افزار حسابداری شما را در تدوین برنامه حسابداری یاری می کند و البته با استفاده از آن می توانید در هر مکان و زمان به اسناد و گزارش های مالی خود دسترسی داشته باشید.

مطالعه بیشتر: آشنایی با امکانات نرم افزارهای حسابداری کاوش

برای انتخاب یک نرم افزار حسابداری کارا نیاز به دانشی کلی پیرامون امکانات مورد نیاز خود دارید. در این مقاله از مجموعه نرم افزاری حسابداری کاوش با ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری آشنا خواهید شد و پس از آن می توانید با دیدی باز تر اقدام به انتخاب نرم افزار مورد نیاز خود کنید.

مقدمه

امکانات تخصصی نرم افزار حسابداری | حسابداری بدون نیاز به تخصص

گستره استفاده از نرم افزارهای حسابداری امروزه بسیار زیاد شده است، به نحوی که امروزه شاهد استفاده هایپر مارکت ها و یا رستوران ها از نرم افزارهای حسابداری هستیم و این مجموعه ها ترجیح می دهند نیاز خود به حسابداری را از طریق استفاده از نرم افزار حسابداری مرتفع نمایند. این نیاز در مجموعه های بزرگ، که از عملیات های پیچیده ای نظیر تدوین گزارش ماهانه، فصلی و یا اظهارنامه های مالیاتی برای انجام امور مالی استفاده می کنند بیشتر احساس می شود. در نتیجه همه این افراد باید به دنبال نرم افزاری باشند که علاوه بر نیاز های ابتدایی حسابداری نیاز های پیشرفته تری نظیر تدوین گزارشات مختلف را برطرف نماید.

ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری

یافتن بهترین نرم افزار حسابداری مستلزم یافتن نرم افزاری با خصوصیات منحصر به فرد است. لذا قبل از انتخاب یک نرم افزار باید به نکات مختلفی توجه نمایید که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

  • کاربری آسان
  • امنیت بالا
  • امکانات تخصصی و مورد نیاز کسب و کار شما
  • رعایت اصول حسابداری و تحویل گزارش ها به صورت فایل های استاندار windows
  • رعایت اصول حسابداری و تحویل گزارش ها به صورت فایل های استاندار windows
  • مقرون به صرفه بودن هزینه نرم افزار ( هزینه متناسب با خدمات دریافتی)
  • خدمات پشتیبانی منظم و سریع توسط متخصصین امور حسابداری

کاربری آسان

یکی از مهمترین ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری رابط کاربری  و تجربه کاربری آسان است. در علم طراحی نرم افزارها این مقوله تحت عنوان دانش UI و UX شناخته می شود. متخصصین امر تمامی تلاش خود را در این دو مرحله برای ایجاد نرم افزاری بهتر جهت کاربری آسان تر انجام می دهند، و نتیجه این تلاش مشاهده رضایت مخاطبین از نرم افزار خواهد شد. هنگامی که شما با نرم افزاری کار می کنید و نمی توانید به راحتی امور خود را انجام دهید و برای انجام هر کاری باید وقت زیادی صرف کنید، نشانگر بی توجهی به رابط کاربری و تجربه کاربری نرم افزار پیش روی شما است.

لازم است بدانید که در این زمینه تمامی نرم افزارهای حسابداری کاوش دارای امتیاز بالایی در بخش تجربه کاربری و رابط کاربری هستند. در نتیجه شما می توانید بدون پیچیدگی امور حسابداری خود را انجام دهید.

امنیت بالا

قفل سخت افزاری در نرم افزارحسابداری | امنیت اطلاعات در نرم افزار حسابداری

امنیت اطلاعات حسابداری مقوله ای است که شرکت ها باید، برای طراحی و پیاده سازی بهترین نرم افزار حسابداری به آن توجه ویژه ای داشته باشند، لذا شما نیز به عنوان خریدار نرم افزار باید به این موضوع توجه داشته باشید تا اطلاعات اقتصادی و مالی مجموعه شما به راحتی تهدید نشود. به جهت تامین امنیت اطلاعات شما شرکت نرم افزاری حسابداری کاوش دو اقدام مهم انجام داده است. اقدام اول مجهز نمودن نرم افزارها به قفل سخت افزاری و اقدام دوم نگهداری اطلاعات و اسناد مالی مجموعه شما توسط سیستم کلودینگ است. امنیتی که سیستم قفل سخت افزاری به مجموعه شما می دهد به صورت غیر مستقیم و امنیت حاصل از سیستم کلودینگ به صورت مستقیم است. در صورتی که شما از این دو سیستم جهت امنیت اطلاعات مالی خود استفاده کنید، هیچ تهدیدی برای از بین رفتن اطلاعات شما وجود نخواهد داشت.

امکانات تخصصی مورد نیاز کسب و کار شما

بهترین نرم افزار حسابداری مناسب شما، نرم افزاری است که امکانات تخصصی مورد نیاز کسب و کار شما را داشته باشد و شما برای دریافت امکانات مورد نیاز خود هزینه ای پرداخت کنید. بسیارند افرادی که بعد از خرید نرم افزار نتوانسته اند از بسیاری از امکانات نرم افزار استفاده کنند چرا که امکاناتی که روی نرم افزار قرار گرفته است امکاناتی است که مناسب کسب و کار شما نیست. به عنوان مثال شرکت های حمل و نقل بین المللی نیاز به سیستمی برای کنترل محموله های خود دارند در حالی که یک فروشنده نیاز به این امکان ندارد. در نتیجه باید به طور هوشمندانه هزینه برای امکانات نرم افزار حسابداری خود پرداخت کنید.

مطالعه بیشتر: آشنایی با امکانات نرم افزار مدیریت حمل و نقل کاوش

مجموعه کاوش برای هر کسب و کار امکانات اختصاصی در نرم افزار تدارک دیده است که همین موضوع سبب جذب متقاضیان بسیار زیادی شده است. لازم به ذکر است که این امکانات تخصصی امکان مدیریت بهتر مجموعه تحت نظارت را به شما خواهد داد و در این صورت شما می توانید هم مدیری موفق و هم حسابداری فوق العاده برای مجموعه خود باشید.

رعایت اصول حسابداری و تحویل گزارش ها به صورت فایل های استاندارد windows

بهترین نرم افزار حسابداری نرم افزاری است که بر طبق اصول حسابداری برنامه نویسی شده باشد، چرا که در غیر این صورت امور شما بسیار پیچیده تر از زمانی خواهد شد که در مجموعه خود حسابدار نداشته باشید و به امور حسابداری نپردازید. لذا انجام امورحسابداری با توجه به اصول در نرم افزار و امکان گرفتن خروجی به صورت فایل هایی که جهت استفاده در امور پیشرفته تر نظیر تدوین اظهارنامه مالیاتی و گزارشات سالانه و یا تحویل گزارشات مالی به شرکا و یا اعضا هیئت مدیره، ویژگی های مورد نیاز بهترین نرم افزار حسابداری است. تمامی این امکانات در نرم افزار کاوش به درستی قابل دسترس است.

مقرون به صرفه بودن هزینه نرم افزار ( هزینه متناسب با خدمات دریافتی)

مدیریت و حسابداری در نرم افزار حسابداری | حسابداری آسان با نرم افزار حسابداری

تصور اشتباه این است که اگر مجموعه ای دارایی زیادی دارد می توان هزینه زیادی جهت ارائه خدمات به آن مجموعه تحمیل کرد در صورتی که واقعیت این است که باید به ازای ارائه خدمات هزینه دریافت کرد. به همین خاطر است که گاهی ما با هزینه های گزاف در مقابل خدمات اندک مواجه می شویم. ما در کاوش با این باور غلط مقابله کرده ایم و هزینه ای بسیار مقرون به صرفه و متناسب با خدماتی که ارائه می دهیم دریافت می کنیم. اختلاف قیمت فاحشی که میان نرم افزارهای مجموعه کاوش با نرم افزارهای مشابه مشاهده می شود به دلیل امکانات کمتر و یا کیفیت کمتر نرم افزار نیست بلکه حاصل تفکر و اعتقادی اصولی برای قیمت گذاری روی نرم افزارها است، در نتیجه؛ با دریافت خدمات نرم افزاری از مجموعه کاوش هزینه ای متناسب با خدمات دریافتی خود پرداخت خواهید کرد.

خدمات پشتیبانی منظم و سریع توسط متخصصین امور حسابداری

پشتیبانی نرم افزار یکی از مهمترین خدماتی است که یک شرکت نرم افزاری در ازای فروش یک نرم افزار باید ارائه دهد. متاسفانه گاه این پشتیبانی با تاخیر های هفته ای و یا ماهیانه اتفاق می افتد و یا پشتیبانی توسط شخصی انجام می شود که اطلاعات تخصصی پیرامون علم حسابداری ندارد. همین موضوع سبب ناراضایتی کاربران بسیار زیادی خواهد شد. یکی از نقاط قوت نرم افزارهای حسابداری و مدیریتی کاوش که آن ها را تبدیل به بهترین نرم افزار حسابداری کرده است پشتیبانی یک ساله سریع و تخصصی به صورت رایگان است. این ویژگی سبب جلب رضایت بسیاری از مشتریان مجموعه کاوش است که خود سبب ایجاد اطمینان خاطر در مشتری خواهد شد.

سخن آخر

مجموعه کاوش با سال ها تجربه و نیاز سنجی اقدام به تولید نرم افزارهایی متناسب با نیاز مخاطبین در سطوح مختلف نموده است. نرم افزارهای مجموعه کاوش به طور تخصصی برای کسب وکار شما طراحی می شوند و بدین سان شما برای خدمات مورد نیاز خود هزینه می کنید. و هزینه ای مازاد، برای امکاناتی که مناسب کسب و کار شما نیست پرداخت نخواهید کرد. ما در مجموعه نرم افزاری کاوش تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مشتری و گشودگی هر  چه بیشتر دایره مشتریان راضی خواهیم کرد. با ما همراه باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نرم افزار تخصصی کسب و کار خود با مشاوران کاوش تماس بگیرید و از مشاوره رایگان خرید استفاده نمایید.

نظرات

0 نظر ارسال نظر