معرفی انواع نرم افزار حسابداری و مدیریتی کاوش

معرفی انواع نرم افزار حسابداری و مدیریتی کاوش

نرم افزارهای حسابداری و مدیریتی کاوش با توجه به اهمیت علم حسابداری در چرخه اقتصادی مجموعه های فعال و همچنین نیاز افراد به حذف خطاهای انسانی از چرخه امور حسابداری، طراحی و تولید شده اند. لازم به ذکر است که این نرم افزارها به صورت اختصاصی و با توجه به نیازهای ویژه کسب و کار شما طراحی شده اند و همراه شما خواهند بود تا مشکلات و چالش های ویژه شما را بر طرف نمایند. تجربه مجموعه هایی که متناسب با نوع کسب و کار خود از انواع نرم افزارهای حسابداری و مدیریتی کاوش استفاده می کنند، بیانگر آن است که استفاده از این نرم افزارها، امور حسابداری و مدیریتی مجموعه ها را باز طراحی و منظم تر از قبل کرده است و همچنین بسیاری از مشکلات و چالش های گذشته آن ها را به بهترین نحو حل شده است.

 به عنوان مثال پیمانکاران بعد از استفاده از این نرم افزارها دیگر نگرانی بابت تفکیک مسائل مربوط پروژه های مختلف خود نخواهند داشت و می توانند به صورت هم زمان چند پروژه را مدیریت کنند و درآمد خود را چند برابر کنند، مدیران شرکت های بیمه ای نگران اطلاع سر رسید پرداختی بیمه گذاران نیستند. برای اطلاع از چگونگی حل این مشکلات توسط نرم افزارهای حسابداری و مدیریتی کاوش تا انتهای این مقاله همراه ما باشید و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه در تماس باشید.

مطالعه بیشتر: آشنایی با تمام نرم افزارهای حسابداری کاوش و امکانات آنها

شش نرم افزار حسابداری پرکاربرد

حسابداری آسان با نرم افزار حسابداری | حسابداری سریع بدون نیاز به ابزار با نرم افزار حسابداری

مجموعه نرم افزاری حسابداری کاوش، 6 نرم افزار پرکاربرد برای 6 کسب و کار پر چالش را در این مقاله معرفی خواهد کرد. این نرم افزارها شامل؛

  • نرم افزار حسابداری پیمانکاری و پروژه ای
  • نرم افزار حسابداری آسانسور
  • نرم افزار مدیریت حمل و نقل بین المللی
  • نرم افزار مدیریت سهام
  • نرم افزار مدیریت دفاتر بیمه
  • نرم افزار مدیریت انجمن صنفی و اتحادیه

توجه داشته باشید که علاوه بر نرم افزارهایی که معرفی شد، نرم افزارهای دیگری به طور اختصاصی در کاوش مطابق با نیاز شما طراحی خواهد شد. شما می توانید دمو هر یک را از وب سایت مجموعه تهیه کنید و از جنبه های مختلف این نرم افزارها را مورد بررسی قرار دهید.

نرم افزار حسابداری پیمانکاری پروژه ای

حسابداری پیمانکاران با نرم افزار | ترفند های پیمانکاری با نرم افزار

یکی از پر طرفدار ترین نرم افزارهای حسابداری و مدیریتی کاوش، نرم افزار حسابداری پیمانکاری و پروژه ای است. این نرم افزار علاوه بر فراهم نمودن شرایط حسابداری سریع و بدون خطا، امکان مدیریت امور مختلف را به شما خواهد داد.

امکانات مدیریتی نرم افزار حسابداری پیمانکاری

مدیریت پروژه های مختلف، مدیریت نیروی کار در بخش های مختلف، مدیریت منابع و هزینه ها، نگهداری از تمامی اسناد در فضای ابری و بی نیاز کردن شما به فضای فیزیکی برای نگهداری از اسناد و مدارک تنها بخشی از امکانات این نرم افزار پر کاربرد است.

امکانات حسابداری نرم افزار حسابداری پیمانکاری

نرم افزار حسابداری و پیمانکاری امکان تهیه لیستی کامل از هزینه های هر پروژه را برای شما فراهم می آورد. با استفاده از این امکان شما می توانید بدون نگرانی و با سرعت اقدام به تهیه فهرست بها نمایید. این امکان هم برای پیمانکارانی که قرارداد آن ها براساس فهرست بها است، حائز اهمیت است و هم برای پیمانکارانی که بنا به نوع قرارداد خود نیاز به تهیه لیست مخارج و اقلام خریداری شده دارند.

با استفاده از نرم افزار حسابداری پیمانکاری، می توانید پروژه های خود را فاز بندی کنید و پروژه را به بخش های مختلف تقسیم کنید. این تقسیم بندی کنترل و مدیریت منابع مالی و انسانی پروژه ها را برای شما راحت تر خواهد کرد. بعد از انجام پروژه با استفاده از این نرم افزار می توانید تعداد واحد های پیش فروش و یا فروخته شده را ثبت کنید و انواع وجوه دریافتی را در این نرم افزار مشاهده کنید و پیگیری های مالی پروژه ها را بر اساس اینکه دریافتی چه میزان نقد، چه میزان چک و... بوده  است، انجام دهید.

در نهایت می توانید میزان سود و زیان هر پروژه را در نرم افزار حسابداری پیمانکاری مشاهده کنید و بر اساس داده های نرم افزار، موقیت پروژه به الحاظ مالی را بررسی کنید. البته در نظر داشته باشید که این امکان ( امکان مشاهده میزان سود و زیان پروژه) در هر مرحله ای امکان پذیر است و این موضوع برای پیمانکارانی که قرارداد آن ها بر حسب برنامه ریزی پیشرفت کار تنظیم می شود و یا پیمانکارانی که قرارداد آن ها از نوع قرارداد برحسب مدیریت پیمان است، به طور قابل توجهی حائز اهمیت است.

مطالعه بیشتر: آشنایی با امکانات نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش

نرم افزار حسابداری آسانسور

شرکت های ارائه کننده خدمات نصب و تعمیر آسانسور نیز نیاز به یکی از انواع نرم افزارهای حسابداری و مدیریتی کاوش که تحت عنوان نرم افزار حسابداری آسانسور شناخته می شود دارند. این نرم افزار با در اختیار گذاشتن امکاناتی متنوع و ویژه کسب و کار این نوع از شرکت ها طرفداران زیادی پیدا کرده است.

مدیریت امور با نرم افزار حسابداری آسانسور

مشاهده نمودار عملکرد در نرم افزار | نمودار سود و زیان در نرم افزار حسابداری

مدیریت شرکت های فروش و نصب و تعمیر آسانسور به دو بخش کلی تقسیم بندی می شود. بخشی که به مدیریت پروژه ها و قرارداد های نصب و راه اندازی و پشتیبانی می پردازد و بخش دو، بخشی است که به مدیریت خرید و فروش قطعات آسانسور می پردازد. با نرم افزار حسابداری آسانسور می توانید هر دو بخش را مدیریت کنید. به عنوان مثال می توانید در این نرم افزار هر پروژه را به طور مجزا تعریف کنید و میزان سود و زیان و هزینه های هر پروژه را به صورت جداگانه و روی نمودار مشاهده کنید.

یکی از دیگر از امکانات مدیریتی که نرم افزار حسابداری آسانسور کاوش در اختیار شما قرار می دهد این است که شما می توانید کاربران مختلفی در آن تعریف کنید و به هر یک حق دسترسی متفاوتی بدهید با این امکان شما می توانید علاوه بر خود، مدیر اجرایی مجموعه خود، تعمیرکاران، خریداران و افراد دیگری که می توانند با استفاده از امکانات نرم افزار به کار خود نظم دهند را با حق دسترسی های مختلف برای نرم افزار تعریف کنید.

حسابداری با نرم افزار حسابداری آسانسور

امکانات مربوط به بخش حسابداری این نرم افزار گستره وسیعی دارد که شامل امکاناتی از قبیل؛

  • ثبت و ویرایش اسناد و فاکتور های خرید و فروش و یا مرجوعی آسانسور برای پروژه های مختلف
  • امکان تهیه گزارش از هزینه ها انجام شده در هر پروژه
  • امکان تهیه گزارشات ماهانه، فصلی و سالانه
  • امکان تهیه گزارش گردش حساب های افراد مختلف از جمله، کارفرمایان، کارمندان تنخواه گردانان و غیره
  • امکان بستن و حساب ها در پایان سال و منتقل کردن حساب های باقی مانده به سال بعد

و بسیاری امکانات تخصصی دیگر که با مراجعه به صفحه اصلی نرم افزار حسابداری آسانسور می توانید به تفصیل با تمامی آن ها آشنا شوید.

مطالعه بیشتر: آشنایی با امکانات نرم افزار حسابداری آسانسور کاوش

نرم افزار حسابداری حمل و نقل بین المللی

مدیریت شرکت حمل و نقل با نرم افزار | نرم افزار و مدیریت ارسال محموله

شرکت های حمل و نقل بین المللی بسته به شرایط خود نیاز به امکانات ویژه ای دارند که همه آن ها در نرم افزار مدیریت حمل و نقل بین المللی گرد هم آمده اند. این نرم افزار دو نسخه صدور CRM و مدیریت جامع دارد که هر یک را مختصرا توضیح خواهیم داد.

مدیریت شرکت حمل و نقل بین المللی با نرم افزار صدور CMR

یکی دیگر از انواع نرم افزارهای حسابداری و مدیریتی کاوش که به منظور مدیریت و حسابداری شرکت های حمل و نقل بین المللی طراحی شده است نرم افزار صدور CMR است. با امکاناتی که در بخش مدیریتی این نرم افزار وجود دارد شما می توانید به صورت برخط CMR صادر کنید و از چالش هایی که تا به امروز داشته اید خلاص شوید همچنین می توانید به صورت الکترونیکی فرم های مربوطه را امضا نمایید و از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کد رهگیری اخذ نمایید، امکان ثبت رانندگان ایرانی و غیر ایرانی همچنین امکان ثبت مدارک رانندگان و وسایل نقلیه و مطلع شدن قبل از موعد اتمام بیمه نامه های افراد و وسایل از جمله امکانات بخش مدیریتی این نرم افزار است.

مدیریت شرکت حمل و نقل بین المللی

نظارت بر حمل و نقل بین المللی با نرم افزار | حسابداری آسان شرکت حمل و نقل بین المللی

این نرم افزار علاوه بر امکاناتی که نسخه CMR به آن ها تجهیر شده است امکانات دیگری دارد که شما را از هنگام بارگذاری تا تحویل محموله ها پشتیبانی می کند و شما می توانید در هر لحظه از موقیت محموله های ارسالی خود مطلع باشید. به عنوان مثال تمامی اطلاعات بارنامه ها اعم از شماره بار نامه، شماره پرونده، تاریخ رسید، تاریخ اعلام ورود تاریخ اخذ ترخیصیه و کلیه اطلاعات در نرم افزار قابل ثبت است.

همچنین با این نرم افزار امکان اخذ گزارش حمل های صورت گرفته با فیلتر های گوناگون و امکان اخذ گزارش وسایل نقلیه شرکت های مختلف و لیست رانندگان امکان پذیر است. با استفاده از این امکانات و دیگر امکاناتی که به تفصیل در صفحه توضیحات مربوط به نرم افزار مدیریت حمل و نقل بین المللی ذکر شده است، این نرم افزار شما را در مدیریت شرکت خود و همچنین نظارت بر شعب دیگر در ایران و کشور های دیگر یاری خواهد کرد.

مطالعه بیشتر: آشنایی با امکانات نرم افزار حمل و نقل کاوش

نرم افزار مدیریت سهام

مدیریت شرکت سهامی با نرم افزار | نرم افزار حسابداری شرکت سهامی

شرکت های سهامی عموما برای مدیریت وضعیت سهام اعضا و همچنین مدیریت سبد سهام ها و به روز نگه داشتن اطلاعات مورد نیاز خود دچار چالش بوده اند. دقت نظر قوانین راجع به این حوزه نیز مدیران شرکت های سهامی را نسبت به حفظ اطلاعات سهامدارن موظف نموده است و مدیران می کوشند تا با استفاده از ابزار های به روز و قدرتمندی که از برنامه نویسی و هوش مصنوعی بهره می برند امور مربوط به خود را با دقت و سرعت بیشتری انجام دهند. نمونه ای از این ابزار های قدرتمند نرم افزار مدیریت سهام کاوش است. این نرم افزار با استفاده از امکانات ویژه ای که دارد برای شما امکانات مختلفی جهت حل چالش های مدیریتی ارائه می دارد.

مدیرت راحت و سریع شرکت های سهامی با نرم افزار مدیریت سهام

از میان مجموعه نرم های حسابداری و مدیریتی کاوش نرم افزار مدیریت سهام کاوش به شما امکانات مختلفی ارائه می دارد تا با استفاده از آن ها بتوانید از سهامداران، مبلغی که به عنوان سهام سرمایه گذاری کرده اند و همچنین تعداد سهم هایی که در طی فعالیت و مبادلات واگزار شده است و بسیاری اطلاعات دیگر گزارش تهیه کنید و با استفاده از داده هایی که در اختیار دارید برای آینده شرکت خود برنامه ریزی کنید.

ارتباط راحت تر با سهام داران

محاسبه سود سهام در نرم افزار | محاسبه زیان در نرم افزار

ارتباط راحت تر و موثر تر با سهامداران اعتبار و ارزش شرکت شما را در نظر سهامدارن بیشتر خواهد کرد و همین موضوع سبب اعتماد بیشتر و جذب سرمایه بیشتر خواهد شد. به این منظور شما می توانید با استفاده از سامانه پیامکی با سهامداران شرکت خود در ارتباط باشید و آن ها را در جریان سود تعلق گرفته به سهامشان قرار دهید و همچینن می توانید از امکانات نرم افزار مدیریت سهام استفاده نمایید و به صورت دوره ای گزارشی مقایسه ای و تحلیل از وضعیت سهام ها به آنان ارائه دهید این موضوع قدمی بزرگ برای شما در جهت ایجاد حس اعتماد در سهامداران است. اطلاعات بیشتر را در صفحه مربوط به نرم افزار مدیریت سهام مطالعه نمایید.

مطالعه بیشتر: آشنایی با امکانات نرم افزار حسابداری سهام کاوش

نرم افزار حسابداری دفاتر بیمه

مدیریت دفاتر بیمه با نرم افزار حسابداری | حسابداری دفتر بیمه با نرم افزار حسابداری

یکی دیگر از مجموعه نرم افزارهای حسابداری و مدیریتی کاوش نرم افزاری است که شما را در مدیریت و حسابداری شرکت های بیمه ای یاری خواهد کرد. اگر همیشه جهت محاسبه سود و زیان دفاتر نمایندگی بیمه خود، و یا راجع به محاسبه کارمزد بازاریابان دچار چالش بوده اید و امکان تشخیص پایان اعتبار بیمه نامه ها و امکان ثبت اقساط بیمه نامه ها و همچنین امکان ثبت درآمد های دفتر را با استفاده از یک نرم افزار، با سرعت و دقیق نداشته اید بهتر است نرم افزار مدیرت دفتر بیمه کاوش را امتحان کنید و با مدیریتی اصولی نمایندگی های بیمه ای خود را افزایش دهید.

حسابداری دفتر بیمه با نرم افزار کاوش

یکی از بهترین امکانات نرم افزار حسابداری و مدیریت دفتر بیمه، امکان تعریف حق دسترسی برای بازاریابان است. با استفاده از این امکان شما می توانید بر عملکرد بازاریابان نظارت داشته باشید، میزان کارمزد هر یک را در لحظه محاصبه کنید و انجام امور بازاریاب ها را با تعیین حق دسترسی معین راحت تر، منظم تر و سریع تر از گذشته کنید.

حسابداری دفتر بیمه با نرم افزار کاوش

شما می توانید با نرم افزار حسابداری و مدیریت دفتر بیمه، امور حسابداری مجموعه خود را انجام دهید گزارش فروش بیمه نامه ها را مشاهده کنید و میزان سود و زیان دفاتر نمایندگی را به تفکیک مشاهده کنید. بزرگترین مزیت گزارشاتی که نرم افزار حسابداری کاوش در اختیار شما قرار می دهد این است که این گزارش ها در قالب فایل اکسل هستند و در هر موقعیتی به راحتی قابل استفاده هستند.

مطالعه بیشتر: آشنایی با امکانات نرم افزار حسابداری بیمه کاوش

نرم افزار مدیریت انجمن صنفی و اتحادیه

حسابداری با استفاده از نرم افزار | حسابداری سریع با نرم افزار حسابداری

انجمن های صنفی نیز نیاز به برقراری ارتباط با واحد های صنفی مختلف و همچنین نیاز به پلتفرمی قابل اطمینان جهت اطلاع رسانی ها و... دارند که تمامی این ویژگی ها در نرم افزار مدیریت انجمن صنفی و اتحادیه قابل دسترس است. این نرم افزار نیز مانند تمامی نرم افزارهای حسابداری و مدیریتی کاوش با توجه به چالش ها و نیازمندی های جامعه هدف طراحی شده است.

به عنوان مثال در این نرم افزار می توان رسته های صنفی مختلف تعریف نمود و کد اختصاصی برای آن ها در نظر گرفت، همچینین می توان به راحتی تمامی جزئیات مدارک اعضا و پروانه کسب و اطلاعات آن را ثبت نمود و هنگام صدور بخشنامه ها از اطلاعات بدون نیاز به صرف وقت زیاد استفاده نمود و بسیاری امکانات دیگر که می توانید جهت کسب اطلاع بیشتر از آن ها به صفحه اصلی معرفی نرم افزارحسابداری و مدیریت انجمن صنفی و اتحادیه مراجعه کنید.

مطالعه بیشتر: آشنایی با امکانات نرم افزار اتحادیه و اصناف کاوش

امکانات مشترک نرم افزارهای حسابداری و مدیریتی کاوش

انواع قفل نرم افزاری | حفظ امنیت با قفل سخت افزاری

امکانات مشترکی که در انواع نرم افزار های حسابداری و مدیریتی کاوش با آن ها رو به رو هستید شامل؛

  • قفل سخت افزاری
  • قابلیت اتصال به پنل پیامکی
  • قابلیت تنظیم محیط نرم افزار به زبان فارسی
  • دارای ماشین حساب
  • قابلیت تبدیل فایل های خروجی به Excel، Word، PDF و ارسال آن ها از طریق فکس
  • قابلیت به روزرسانی خودکار
  • قابلیت استفاده از کلید های میانبر بر اساس استاندارد های Windows
  • امکان تعیین سطوح دسترسی برای کاربران مختلف
  • ذخیره سازی اسناد مدارک با استفاده از سیستم کلودینگ

علاوه بر تمامی این امکانات در صورت خرید هر یک از انواع نرم افزارهای حسابداری و مدیریتی کاوش به مدت یک سال خدمات پشتیبانی و آموزش رایگان دریافت خواهید کرد.

سخن آخر

ما در این گفتار به تفصیل پیرامون انواع نرم افزارهای حسابداری و مدیریتی کاوش سخن گفتیم. این نرم افزارها با استاندار های مشخصی و برای راحتی امور افرادی که با علم حسابداری سر و کار دارند طراحی شده است. این نرم افزارها شما را به یک مدیر پروژه حرفه ای تبدیل خواهد کرد و همواره دستیاری حرفه ای برای شما باقی خواهد ماند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با خدمات مجموعه نرم افزاری کاوش و دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان این مجموعه در تماس باشید.

نظرات

0 نظر ارسال نظر