نرم افزار مدیریت دفتر تلفن

در صورتی که مشتریان زیادی دارید و می خواهید اطلاعات آن ها را ثبت و مدیریت نمایید نرم افزار مدیریت تلفن کاوش فردا می تواند بهترین کمک برای شما باشد.

ذخیره تمامی اطلاعات، سرعت بالا، قابلیت ترکیب با سایر نرم افزارها، سادگی بسیار بالا و امکان گزارش گیری های خاص را می توان از قابلیت های نرم افزار مدیریت تلفن کاوش فردا اعلام نمود.

 لیست امکانات نرم افزار مدیریت دفتر تلفن کاوش

  • امکان ثبت نامحدود مخاطب
  • امکان ثبت کلیه اطلاعات از قبیل آدرس، کدپستی، ایمیل، شماره فکس، نام شرکت/ شخص و غیره
  • امکان ثبت توضیحات نامحدود برای هر شماره تماس
  • امکان پشتیبان گیری از اطلاعات
  • قابلیت جستجوی پویا و پیشرفته
  • امکان ثبت و چاپ مشخصات گیرنده و فرستنده نامه ها
  • قابلیت چاپ اطلاعات
  • قابلیت نصب روی تمامی نسخه های ویندوز
  • قیمت نرم افزار مدیریت دفتر تلفن کاوش: سالیانه 400 هزار تومان

تصاویر نرم افزار مدیریت دفتر تلفن

جهت مشاهده تصاویر در سایز بزرگتر بر روی آنها کلیک کنید

More-Details-iran-san

نرم افزار مدیریت دفتر تلفن کاوش فردا

نرم افزار مدیریت دفتر تلفن با ارائه امکاناتی که هر شرکت، سازمان و مجموعه ای به آن‌ها نیاز دارد شما را در حفظ اطلاعات مخاطبین خود یاری می ‌کند. با استفاده از نرم افزار مدیریت دفتر تلفن، گروه نرم افزارهای حسابداری کاوش فردا شما می ‌توانید علاوه بر ثبت نا محدود مخاطب، اطلاعات تکمیلی مخاطبین خود نظیر؛ ایمیل، شماره فکس، نام شرکت، آدرس و کد پستی را ذخیره کنید. البته علاوه بر این اطلاعات می ‌توانید بعد از مکالمه توضیحاتی را یادداشت نمایید تا در تماس بعدی با اطلاعات قبلی موفق به برقراری ارتباط موثرتری شوید.

به عنوان مثال فرض کنید شما صاحب یک شرکت حسابداری هستید، که بعد از برقراری اولین تماس با مخاطب خود متوجه شدید که ایشان مدیر یک فروشگاه تلسکوپ در تهران هستند و برای گزارش گیری فصلی فروشگاه خود نیاز به استخدام یک حسابدار دارند. شما با استفاده از نرم افزار مدیریت دفترچه تلفن نام و نام خانوادگی مدیر، شماره همراه و شماره ثابت فروشگاه، همچنین اسم و آدرس فروشگاه و ایمیل را ذخیره خواهید کرد. و بعد از اتمام تماس لیست مدارک مورد نیاز را به آدرس ایمیل ارسال خواهید کرد و بعد از دریافت مدارک کار خود را شروع می‌ کنید. بعد از هر بار تماس توضیحی از مکالمه را درون نرم افزار ذخیره می‌کنید تا در میان انبوهی از امور مشتریان دیگر گم نشود و بعد از اتمام کار گزارش را به آدرس فروشگاه ارسال می‌کنید.

امکانات نرم افزار مدیریت دفتر تلفن

انجام مجموعه این امور با دقت و نظم بالا و بدون دردسر مدیر فروشگاه را ترغیب می‌کند تا باز هم از خدمات حسابداری مجموعه شما بهره ببرد. در نتیجه شما با در دست داشتن نرم افزار مدیریت دفتر تلفن کاوش فردا نظم و دقت مجموعه خود را چند درجه ارتقاء خواهید داد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با این محصول می توانید با کارشناسان مجموعه کاوش فردا در تماس باشید.

درج شده در تاریخ: 1395/09/23 و ساعت: 13:45

نظرات

0 نظر ارسال نظر