انتقال کاربران نرم افزار نیستان رایانه به کاوش

دوستان و همراهان عزیز...

با سلام و عرض تبریک به مناسبت سال نو و آرزوی سالی سرشار از موفقیت و برکت

همانگونه که استحضار دارید، گروه نرم افزاری کاوش با هدف «توانمند سازی هر فرد و یا سازمان در جهت افزایش بهره وری بمنظور رشد و پیشرفت کسب و کار خود»، تأسیس و با تشکیل گروهی از متخصصین با سال ها تجربه و فعالیت در زمینه طراحی، تولید و ارائه سرویس ها و محصولات نرم افزاری متنوع، مشغول به فعالیت گردید.

امروز مفتخریم تا به اطلاع برسانیم، در راستای رشد و توسعه گستره فعالیت های خود، کلیه محصولات و خدمات «واحد نرم افزار شرکت نیستان رایانه با بیش از 22 سال سابقه فعالیت در حوزه فنآوری اطلاعات» را در اختیار گرفته و نسبت به ارائه خدمات به کاربران محترم آن شرکت در سراسر کشور، اقدام نماییم.

فلذا با توجه به توقف فعالیت واحد نرم افزار شرکت نیستان رایانه از تاریخ 1395/01/01، به کلیه مشتریان و متقاضیان محترم محصولات نیستان که از این پس به جمع کثیر کاربران عزیز مجموعه نرم افزار حسابداری کاوش می پیوندند، خوش آمد گفته و آرزومندیم با تلاش و کوشش بیش از پیش، موجبات رضایت مندی این عزیزان را فراهم آوریم.

همچنین از کلیه همراهان کاوش که از آغاز تا امروز، با حسن انتخاب، دقت نظر و در نهایت اعتماد به ما، سهمی در رشد و شکوفایی صنعت فنآوری اطلاعات کشور داشته و باعث رشد امید و انگیزه در فرزندان این مرز و بوم گردیدند، تا با عظمی راسخ در راستای عرضه خدمات بهتر و متنوع تر گام بردارند، کمال تشکر و سپاسگذاری را داریم.

با آرزوی موفقیت

امین مشایخی - مدیر عامل

تصویر نامه

جهت مشاهده تصویر در سایز بزرگتر بر روی آن کلیک کنید
درج شده در تاریخ: 1395/04/10 و ساعت: 17:08

نظرات

0 نظر ارسال نظر