آموزش نرم افزار حسابداری پیمانکاری 97

به اطلاع کلیه کاربران عزیز نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش می رساند راهنمای جدید نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش مربوط به سال 97 منتشر شد.

همانطور که می دانید آموزش کارکردن با هر نرم افزار حسابداری معتبر و دارای پشتیبانی، مبحثی است که شرکت تولید کننده باید به این مهم توجه کند. شرکت کاوش نیز در راستای این امر علاوه بر آموزشهای اینترنتی، تلفنی و حضوری نرم افزار خود و در کنار آن، ارائه مشاوره حسابداری به کاربران خود، اقدام به تهیه و ارائه فایل راهنما نیز نموده است که در هنگام خرید نرم افزار همراه با پکیج خریداری شده به کاربر تحویل داده می شود. از آنجایی که نرم افزار حسابداری کاوش با توجه به پیشرفت قواعد حسابداری و دنیای کامپیوتر و نیاز مشتریان دائما در حال تغییر و ارائه امکانات جدید به کاربران خود می باشد، لذا فایل راهنما نیز به صورت موازی با این تغییرات می بایست بروز شود. این امر هرساله توسط کارشناسان شرکت کاوش انجام شده و آموزش نرم افزار حسابداری جدید به کلیه متقاضیان ارائه می شود. 

هم اکنون فایل آموزش نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش، طبق آخرین نگارش نرم افزار (نسخه 15) آماده و قابل ارائه می باشد.

شما کاربر عزیز نیز می‌توانید جهت دریافت و بروزرسانی فایل راهنمای نرم افزار خود با واحد پشتیبانی شرکت کاوش تماس حاصل فرمایید.

درج شده در تاریخ: 1397/04/05 و ساعت: 17:08

نظرات

0 نظر ارسال نظر