شرایط و ضوابط

شرایط و ضوابط

متن زیر قراردادی حقوقی بین شما به عنوان کاربر و گروه نرم افزاری کاوش فردا می‌باشد.

مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در سایت گروه نرم افزاری کاوش فردا، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت گروه نرم افزاری کاوش فردا می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور (سایت گروه نرم افزاری کاوش فردا) اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری (Download) نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.

شرایط استفاده از خدمات سایت

به محض پذیرش عضویت شما در سایت گروه نرم افزاری کاوش فردا، عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید.

توافقنامه شرایط و ضوابط خرید و استفاده از خدمات و بسته های نرم افزار رایانه ای

فروشنده پس از خرید نرم افزار توسط خریدار، یک عدد قفل سخت افزاری، یک عدد DVD نصب و دفترچه راهنمای نصب نرم افزار را به آدرس اعلام شده توسط خریدار از طریق پست ارسال می نماید.

خریدار متعهد می گردد یک نفر را به عنوان کاربر اصلی نرم افزار و شبکه معرفی و تا حد امکان از تغییر وی اجتناب و در صورت قطع همکاری با ایشان مراتب را به صورت کتبی به فروشنده اعلام نماید.

کاربر باید دانش عمومی استفاده از کامپیوتر و اینترنت و همچنین مهارت در امور مربوط به حرفه خود (اعم از حساب و کتاب، کسب و کار و...) را داشته باشد.

فروشنده متعهد به برگزاری تعداد یک جلسه آموزش به صورت اینترنتی و به مدت 2 ساعت به کاربر است.

تبصره 1: کاربر باید قبل از برگزاری جلسه آموزش نسبت به مطالعه کامل مستندات آموزشی اقدام نموده باشد.

زمان آموزش و تحویل نرم افزار تا 15 روز از تاریخ خرید است. در صورت خودداری یا تعلل خریدار برای استفاده از جلسه آموزش نرم افزار و انقضاء تاریخ، نرم افزار آموزش داده شده قلمداد می گردد.

پشتیبانی نرم افزار از تاریخ خرید به مدت یکسال خورشیدی و صرفاً به صورت اینترنتی می باشد.

تحویل نسخ جدید نرم افزار در طول مدت پشتیبانی به صورت اینترنتی و صرفاً با اجرای نرم افزار بروزرسانی کاوش توسط خریدار با اطلاع و آگاهی وی صورت می پذیرد.

تبصره 1: نسخ جدید نرم افزار شامل بهبود سیستم ها است. تغییرات ساختاری در تکنولوژی مورد استفاده و ارائه سایر نرم افزار های خارج از خرید صورت گرفته، مشمول شرایط پشتیبانی نمی باشد.

فروشنده متعهد به رفع اشکالات منطقی نرم افزار که مربوط به خطای برنامه نویسی بوده و ارائه آنها در قالب بروزرسانی اینترنتی است.

تبصره 1: خطای برنامه نویسی خطایی است که برروی یک سیستم سالم عاری از هر گونه ویروس و تداخل با سایر نرم افزار ها یا مشکلات سخت افزاری، نمایان باشد.

تبصره 2: عدم تطابق نرم افزار با نیاز های مشتری و مشکلات به وجود آمده ناشی از کاربرد غیر صحیح توسط کاربران و اشکالات ناشی از محیط اجرایی مانند سخت افزار، شبکه و سیستم عامل (اشکالات اجرایی) به عنوان خطای برنامه نویسی تلقی نمی گردد.

فروشنده متعهد به پاسخگویی تلفنی و یا اینترنتی به مشکلات اجرایی کاربر که قبلاً آموزش های نرم افزار را طی نموده است.

رفع اشکالات کاربری نرم افزار پس از پایان این دوره، در صورت تمدید پشتیبانی، به عهده فروشنده است.

مبالغ تمدید پشتیبانی سالیانه براساس آئین نامه های نظام صنفی رایانه ای محاسبه و به نسبت عرف نرخ تورم افزایش می یابد.

قفل سخت افزاری تحویل داده شده به خریدار، به منزله سند نرم افزار است. وظیفه حفظ و نگهداری آن، بر عهده خریدار می باشد و فروشنده هیچگونه مسئولیتی در قبال مفقود شدن آن ندارد.

قفل سخت افزاری، در صورت عدم وجود ایراد فیزیکی و مخدوش نبودن هلوگرام، از تاریخ خرید، بمدت یکسال و فقط یکبار مشمول گارانتی تعویض می‌باشد.

فروشنده از پاسخگویی فنی به کارکنان کارفرما که حداقل دانش و مهارت لازم را ندارند معذور می باشد.

خریدار متعهد می گردد از دسترسی افراد غیر مجاز و غیر مسئول به نرم افزار های ارائه شده اکیداً خودداری نماید.

حفظ و نگهداری تجهیزات سخت افزاری و شبکه ای و تهیه نسخه پشتیبان (Backup) از اطلاعات نرم افزار ها به عهده خریدار می باشد.

با توجه به امکانات ذکر شده در صفحه محصول در سایت رسمی فروشنده، خرید نرم افزار به منزله علم و آگاهی کامل و پذیرش نرم افزار خریداری شده می باشد، اظهار بی اطلاعی از امکانات و نحوه عملکرد نرم افزار برای فروشنده ایجاد مسئولیت نمی نماید و در خواست تغییر در امکانات و نحوه عملکرد نرم افزار اضافه بر امکانات موجود ملزم به توافقنامه دیگری است.

کارکنان خریدار لازم است قبل از تماس تلفنی با بخش پشتیبانی به راهنما ها و مستندات نرم افزار مراجعه نمایند.

حق امتیاز (کپی رایت) نرم افزار خریداری شده در اختیار فروشنده است.

خرید نرم افزار مجوزی بعنوان حق استفاده از یک نسخه نرم افزار است که در یک کامپیوتر نصب خواهد شد.

خریدار و کارکنان وی حق تکثیر و تغییر و برگردان مستندات اصلی (Source) و الگو برداری از نرم افزار را ندارند.

در صورتی که خریدار، نرم افزار موضوع قرارداد را به شخص ثالث واگذار نماید، ملزم به اطلاع رسانی کتبی به فروشنده بوده، در غیر اینصورت فروشنده هیچگونه مسئولیتی در قبال ارائه خدمات به شخص ثالث نخواهد داشت.

نرم افزار رایانه ای خریداری شده تابع مقررات بند «ه» ماده 1 آیین نامه اجرایی مواد 38 و 42 قانون تجارت الکترونیکی بوده و حق انصراف آن صرفاً طبق شرایط موصوف میسر می باشد.

با خرید بسته نرم افزار رایانه ای، مجوز بهره برداری از نرم افزار به خریدار اعطاء میگردد. خریدار حق استفاده از نرم افزار فوق را داشته و در عین حال حق یاد شده شخصی و غیر انحصاری است و نامبرده حق دارد که در زمان واحد از دیسک و قفل سخت افزاری فوق فقط برروی یک کامپیوتر استفاده نماید. با بارگذاری (Loading) نرم افزار بر روی حافظه موقت ((RAM یا بر روی حافظه دائم کامپیوتر (هارد دیسک و یا CD ROM) نرم افزار در حال استفاده تلقی میشود.

طرفین متعهد می شوند که تا دو سال از تاریخ خرید و یا تمدید پشتیبانی، به هیچ وجه با کارکنان طرف دیگر، هیچ نوع همکاری از قبیل قرارداد استخدامی، پاره وقت، مشاوره و... (مگر با توافق کتبی طرفین) نداشته باشند، در اینصورت ملزم به پرداخت خسارت وارده به طرف مقابل می باشند.

در صورت بروز حوادث غیر قابل اجتناب از قبیل سیل، زلزله، آتش سوزی و... که خارج از حیطه اختیارات هر یک از طرفین و غیر پیش بینی باشد، مدت فوق به منزله عدم اجرای تعهدات از سوی طرفین محسوب نشده و پس از رفع حالت اضطراری و فورس ماژور، طرفین ملزم به ایفای تعهدات خود نسبت به یکدیگر می باشند.

در صورت بروز اختلاف در حیطه این خرید، موضوع بدواً از طریق مدیران دو طرف مورد حل و فصل قرار خواهد گرفت و در صورت عدم توافق طرفین به شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان خراسان رضوی به عنوان داور ارجاع داده می شود.

کلیه فرآیند های فروش و ارائه خدمات پشتیبانی بسته نرم افزار آماده، تابع قوانین، مقررات و آیین نامه های موضوعه جمهوری اسلامی ایران، نظام صنفی رایانه ای و اتحادیه صنف خدمات کامپیوتری می باشد.

ثبت درخواست، خرید، استفاده، تمدید پشتیبانی و به طور کلی دریافت هرگونه خدمات توسط خریدار از فروشنده، به منزله قبول کلیه شرایط و ضوابط فوق می باشد. لازم به ذکر است متن کامل و آخرین نسخه بروز شده این توافقنامه در سایت شرکت و در آدرس کوتاه «go.kvf.ir/eula» به خریدار ارائه شده است.