نرم افزار حسابداری پیمانکاری و پروژه ای کاوش

با توجه به ترافیک کاری شرکت های پیمانکاری و مواجه بودن آنها با آمار و ارقام متعدد، بر آن شدیم تا جهت رفع هرگونه مشکل برای این صنف، اقدام به تهیه و ارائه نرم افزار حسابداری پیمانکاری و پروژه ای با نام کاوش نماییم. نرم افزار حسابداری پیمانکاری و پروژه ای کاوش، به گونه ای طراحی شده است که کلیه شرکت های پیمانکاری، پروژه ای، ساختمانی می توانند پروژه های خود را از زمان شروع تا پایان، مدیریت و محاسبه نموده و در هر لحظه از میزان هزینه ها، سود و زیان پروژه های خود به آسانی مطلع شوند. کاربرد نرم افزار حسابداری پیمانکاری و پروژه ای کاوش بیش از همه برای تفکیک پروژه ها و آگاهی از تراکنش های هر پروژه می باشد چرا که این امر برای برنامه ریزی های آتی، بسیار مهم به شمار می آید.

امکانات نرم افزار حسابداری پیمانکاری و پروژه ای کاوش

امکانات نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش

برخی از مهم ترین امکانات نرم افزار حسابداری پیمانکاری و پروژه ای کاوش که شما را در مدیریت آمار و ارقام یاری می‌کند عبارت است از:

تعریف پروژه های متعدد به صورت مجزا

این امکان در تفکیک پروژه‌ها بسیار حائز اهمیت است. شما با این امکان می ‌توانید کسب و کار خود را گسترش دهید و بدون بروز هیچگونه خطایی پروژه‌ها را مدیریت کنید.

امکان ثبت قرار داد

شما در نرم افزار حسابداری پیمانکاری و پروژه ای کاوش می‌توانید قرارداد افرادی که با آن‌ها کار می‌کنید اعم از پیمانکار، کارفرما، کارگر و سایر اشخاص را به تفکیک ثبت کنید. ضمنا با این نرم افزار نگران اتمام زمان قرارداد‌ها نباشید، چرا که قبل از اتمام موعد قرارداد، نرم افزار به شما هشدار خواهد داد.

ثبت انواع هزینه ها به تفکیک پروژه

موضوع مهم دیگری که عموما کارفرمایان و پیمانکارن برای مدیریت آن وقت و انرژی زیادی صرف می‌کنند، ثبت و مدیریت هزینه‌های هر پروژه است. شما با استفاده از نرم افزار حسابداری پیمانکاری و پروژه ای کاوش می‌توانید به راحتی تمامی هزینه‌های پروژه‌های خود را به تفکیک ثبت کنید و در هر مکان و زمانی آن‌ها را بررسی و مدیریت کنید. این امکان شما را در یافتن هر نوع مدرک و سند حسابداری در کمترین زمان ممکن یاری خواهد کرد. با این نرم افزار هیچگاه سند‌های حسابداری شما گم نخواهد شد و هر موقعی که به آن‌ها نیاز داشته باشید در دسترس شما خواهد بود.

مدیریت انبار مصالح

مصالح جز جدایی ناپذیر پروژه‌های پیمانکاری و ساختمانی است که البته یکی از چالش برانگیز ترین موضوعاتی که پیمانکاران با آن سر و کار دارند، مدیریت مصالح خریداری شده است. در نرم افزار حسابداری پیمانکاری و پروژه ای کاوش شما می‌توانید به راحتی مصالح خریداری شده را ثبت کنید و انبار‌های مصالح هر پروژه را به تفکیک مدیریت کنید. در این صورت مشکل دیرینه پیمانکاران حل خواهد شد و دیگر نگران از دست دادن سرمایه کار خود نخواهند بود.

[ مطالعه بیشتر: 10 شغل سودآور در صنعت ساخت و ساز ]

محاسبه سود و زیان

محاسبه سود و زیان با نرم افزار های حسابداری کاوش

کارفرمایان و یا پیمانکاران برای مدیریت بهتر امور خود باید به طور مداوم میزان سود و زیان پروژه‌های خود را محاسبه کنند. با وجود اهمیت بسیار بالای این موضوع گاهی برای محاسبه سود و زیان افراد باید زمان زیادی را صرف کنند و به علت کمبود زمان ممکن است از انجام این کار صرف نظر کنند. با وجود این نرم افزار برای محاسبه سود و زیان نیاز به صرف زمان و انرژی زیادی نخواهید داشت و تنها با چند کلیک می‌توانید میزان سود و زیان هر پروژه را به تفکیک مشاهده کنید و برنامه ریزی‌های آینده خود را بر همان اساس تنظیم کنید.

بایگانی مدارک

با استفاده از نرم افزار حسابداری پیمانکاری و پروژه ای کاوش نیاز به نگهداری صد‌ها فاکتور و سند ندارید و همچنین نیاز نیست همه مدارک را به صورت فیزیکی نگهداری کنید چرا که این نرم افزار تمامی اطلاعات، اسناد و گزارش‌های ورودی را بایگانی می‌کند و می‌توانید به عنوان یک انبار بزرگ بایگانی از آن استفاده نمایید. در ضمن ذخیره اطلاعات این نرم افزار به صورت ابری انجام می‌شود در صورت نیاز به کسب اطلاعات پیرامون مزایای ذخیره ابری به مقاله سامانه خدمات ابری و تحت وب مراجعه نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده دموی رایگان نرم افزار حسابداری پیمانکاری ، می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.

امکانات نرم افزار حسابداری پیمانکاری

شرکت نرم افزاری کاوش فردا متشکل از گروهی متخصص با هدف توانمند سازی هر فرد و سازمان، جهت افزایش بهره وری در رشد و پیشرفت کسب و کار آنها، اقدام به تولید مجموعه نرم افزارهای حسابداری و مدیریتی به صورت تخصصی و عمومی نموده است. برای آشنایی بیشتر با محصولات شرکت کاوش می توانید با کارشناسان مجرب این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

درج شده در تاریخ: 1395/08/20 و ساعت: 20:13

نظرات

0 نظر ارسال نظر