نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش

کلیه شرکت های پیمانکاری می توانند برای امور مدیریتی و حسابداری مجموعه خود، از نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش استفاده نمایند. در نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش ، می توانید کلیه پروژه ها و یا قراردادهای خود را تعریف و کلیه امور مربوط به هرکدام از آنها را ثبت نمایید. علاوه بر امکان ثبت امور مالی و خرانه داری، اگر خرید و فروش مصالح نیز در کسب و کارتان جای دارند، می توانید به راحتی در نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش مدیریت کنید.

مطالعه بیشتر: نرم افزار حسابداری پیمانکاری، ساختمانی و پروژه کاوش

نکات مهم در حسابداری قرارداد های پیمانکاری

حسابداری قراردادهای پیمانکاری

طراحی نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش به نحوی است که افراد با هر سطح از آشنایی با نرم افزارها و حسابداری می توانند به راحتی امور خود را انجام دهند همچنین برای رفاه حال متقاضیان نرم افزار حسابداری در مجموعه کاوش بعد از عقد قرارداد نرم افزار تا یک سال به صورت رایگان خدمات آموزشی ارائه خواهیم داد. این نرم افزار با هدف سهولت در امور مدیریتی و حسابداری پیمانکاران توسط شرکت نرم افزاری حسابداری کاوش فردا با مدت ها نیازسنجی توسط تیم حسابداری، گرافیک، متخصصین UI و UX و برنامه نویسان متبحر طراحی و اجرا شده است.

امکانات نرم افزار حسابداری پیمانکاری

از جمله امکانات نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش می توان به موراد زیر اشاره نمود:

امکان تعریف پروژه های متعدد

در این نرم افزار شما می توانید به راحتی پروژه های متعدد تعریف کنید و امور هر پروژه را به تفکیک مدیریت کنید. این امکان شما را از ایجاد هرج و مرج در امور حفظ خواهد کرد و می توانید با خیال راحت قرارداد پروژه های مختلف را امضا کنید و درآمد خود را چندین برابر کنید که نوعی سرمایه گذاری برای شما به حساب خواهد آمد.

امکان فازبندی پروژه ها

امکان فازبندی پروژه ها در نرم افزار حسابداری پیمانکاری

در نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش می توانید پروژه های خود را فاز بندی کنید. فازبندی پروژه به شما دیدی کلی پیرامون میزان پیشبرد اهداف پروژه می دهد و می توانید تحت زمانبندی دقیق پروژه های خود را مدیریت کنید.

امکان ثبت انواع هزینه ها

هزینه های هر پروژه متفاوت در نرم افزار حسابداری می توانید هزینه های مختلف هر پروژه را به تفکیک ثبت کنید و در نهایت از هزینه ها گزارشی تهیه نمایید. ثبت هزینه ها امور حسابداری را راحت تر و دقیق تر خواهد کرد.

امکان ثبت اسناد حسابداری

اسناد حسابداری از مهمترین اسناد هر پروژه هستند که مفقود شدن آن ها ممکن است دردسر های بزرگی برای شما به وجود آورد اما با وجود نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش نیازی به نگرانی پیرامون این موضوع نیست چرا که می توانید تمامی اسناد و مدارک را در نرم افزار به تفکیک پروژه ثبت کنید و نگران مفقودی آن ها نباشید و بدون نیاز به فضای فیزیکی اسناد خود را توسط سیستم کلودینگ بایگانی خواهید کرد.

امکان ثبت فروش و پیش فروش واحد ها

گاهی ممکن است فروش و یا پیش فرش پروژه ای به عهده پیمانکار باشد که مدیریت و حسابداری امور فروش و پیش فرش مسئله ای مهم و دشوار است. با استفاده از نرم افزار حسابداری نامبرده شده شما می توانید واحدهای فروخته شده و یا پیش فروش شده را ثبت کنید، اسناد را بایگانی کنید و به فروش واحد های باقی مانده بپردازید.

مشاهده نمودارهای مختلف

برای هر پروژه نمودارهای مختلفی در نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش در نظر گرفته شده است. نمودار هزینه های پروژه های مختلف، نمودار سود و زیان در پروژه در هر فاز از جمله نمودارهایی است که در این نرم افزار با آن ها مواجه خواهید شد. این نمودارها به شما محاسبه و مقایسه راحتتر خواهد داد و با یک دید کلی به اهداف خود هدفمندتر نزدیک خواهید شد.

به منظور آشنایی با امکانات نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش و سایر نرم افزارهای تخصصی این مجموعه می توانید با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی مجموعه نرم افزاری کاوش در تماس باشید تا در اسرع وقت پاسخگوی نیازهای شما باشند.

درج شده در تاریخ: 1392/04/04 و ساعت: 18:39

نظرات

0 نظر ارسال نظر